Już dzisiaj rozpoczyna się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce, czyli SuperHit Festiwal organizowany przez stację Polsat w Sopocie. Na scenie pojawi się plejada gwiazd, która zaprezentuje najgorętsze kawałki ze swoich płyt. Zobacz: Kto wystąpi na Sopot Festiwal 2015? Donatan i Cleo, LemON i inni

Na konferencji dotyczącej tego wydarzenia, nasza reporterka Iwona Piotrowska, miała okazję porozmawiać z Niną Terentiew, dyrektor programową Polsatu. W wywiadzie dla AfterParty.pl opowiedziała ona zabawną anegdotkę związaną z zespołem LemOn i Igorem Herbutem. Historia opowiedziana przez Terentiew świadczy tylko o tym, że doskonale wie, co uwielbiają ludzie:

Była zabawna sytuacja z Igorem Herbutem, z którym rozmawiałam. Wśród piosenek jest jego przebój "Wkręceni", Igor nie bardzo lubi tę piosenkę i tak: Może mógłbym zaśpiewać "Napraw"? Ja mówię: Igor, w dniu platynowym, będziesz mógł śpiewać co chcesz z tej płyty, ale wśród przebojów właśnie "Wkręceni" wpadli w ucho i w serce widzom. No i zgodził się. 

Będziecie oglądać?

Zobacz na Polki.pl: Makijaże i fryzury gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
 

Nina Terentiew o Igorze Herbucie


Igor Herbut na Cirque Du Soleil "Kooza"

Więcej na temat Nina Terentiew