Wiesia i Nina w nowym programie TVP

Nina i Wiesia z "Sanatorium miłości" wystąpią w nowym programie TVP

Wiesia i Nina w nowym programie TVP

Wiesława Kwiatek i Nina Busk to największe gwiazdy pierwszej edycji „Sanatorium miłości”. Przebojowe i pełne energii seniorki  na popularnym programie TVP nie zakończyły swojej przygody z telewizją. Jak poinformował serwis Press.pl Wiesia i Nina wystąpią w nowej produkcji TVP 2 - „Uzdrowisko”. Rozpoczęły się zdjęcia do serialu, a na antenę stacji ma trafić już jesienią.

O czym będzie nowy serial TVP2 "Uzdrowisko"?

Nowy serial "Uzdrowisko" będzie opowiadał o losach pracowników i kuracjuszy prywatnego ośrodka uzdrowiskowego. W pierwszym odcinku pojawią się gwiazdy "Sanatorium miłości" Wiesia i Nina. Uczestniczki programu w "Uzdrowisku" będą jedynie gościnnie, ale mimo wszystko to miła niespodzianka dla widzów "Sanatorium".

Serial będzie opowiadał o perypetiach personelu i pensjonariuszy prywatnego ośrodka uzdrowiskowego. W obsadzie są m.in. Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magda Waligórska, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt i Ewa Florczak. W pierwszym odcinku wystąpią gościnnie dwie uczestniczki reality show "Sanatorium miłości": Nina Busk i Wiesława Kwiatek. - informuje serwis Press.pl. 

Reżyserem "Uzdrowiska" jest Piotr Konstantinow, który pracował przy takich produkcjach jak: "Słoiki" czy "Ukryta prawda". Jak sądzicie program stanie się hitem stacji?

Zobacz także: Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"! 

Wiesia była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek 1. edycji "Sanatorium miłości".

Uczestnicy Sanatorium miłości
Facebook

Z kolei Nina jest zdecydowanie najbardziej barwną postacią z dotychczasowych edycji. 

Nina z Sanatorium miłości miała wystąpić w programie TVN
East News

 

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43