Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Katarzyna Niezgoda kończy pracę w Deni Cler
Newsy

Niezgoda odchodzi z Deni Cler!

Jak teraz będzie zarabiać na życie?

Katarzyna Niezgoda po zakończeniu przygody z pracą w bankowości postanowiła zaistnieć jako celebrytka. W sumie nawet jej się to udało. Znany partner u boku - Tomasz Kammel, markowe ubrania, sławni znajomi w branży i gigantyczna metamorfoza. Ale nie to było clue wszystkiego. Niezgoda została prezesem marki odzieżowej Deni Cler, należącej do grupy Vistula.

Przez półtora roku Katarzyna wypromowała markę wśród gwiazd. Na pokazy przychodziło wiele znanych twarzy, a jeszcze więcej nosiło niektóre pokazowe modele. Ostatnio Natalia Lesz w sukience z jesiennej kolekcji marki została uznana za najlepiej ubraną gwiazdę tygodnia według FashionTV.

W przesłanym do mediów oświadczeniu o zakończeniu współpracy z marką, Niezgoda pisze:

- Wspólnie dokonaliśmy rzeczy, która udaje się niewielu - nadaliśmy marce nowy wymiar.

Ciekawe czym teraz zajmie się Katarzyna? Bez względu na kolejny krok zawodowy, pewne jest, że może liczyć na wsparcie ukochanego.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Niezgoda znalazła pracę
Akpa
Newsy
Niezgoda dostała pracę w międzynarodowej korporacji
Czym się tam zajmuje?

Kariera zawodowa Katarzyny Niezgody jest imponująca. Najpierw pieła się po drabinie w branży finansowej i bankowej. Po dość głośnej aferze z olbrzymimi pieniędzmi w tle zmieniła środowisko i została prezesem modowej marki Deni Cler. Jednak po kilkunastu miesiącach współpracy z firmą odeszła. Od czerwca zeszłego roku wszyscy zastanawiają się, czym teraz zajmuje się bizneswoman. Jak dowiedział się magazyn "Flesz" Niezgoda ponownie zmieniła branżę. Tym razem została "łowczynią talentów". Katarzyna od kilku tygodni jest partnerem w międzynarodowej korporacji Stanton Chase Inernational , która specjalizuje się w szukaniu pracowników na najwyższe stanowiska. Jednak na temat nowej pracy bizneswoman nie chce rozmawiać z dziennikarzami: - To poważany biznes, który nie potrzebuje rozgłosu - powiedziała "Fleszowi" koleżanka Niezgody. Praca headhuntera jednak nie przeszkadza Niezgodzie w pojawianiu się na salonach. Ostatnio wraz z Tomaszem Kammelem pojawili się na wernisażu Joanny Sarapaty, na którym wyglądali na bardzo szczęśliwą parę. Zobacz: Kammel i Niezgoda znów RAZEM na salonach Oprócz pracy, w życiu Katarzyny kwitnie również miłość...

AKPA
Newsy
Niezgoda i Kammel nie szczędzili sobie czułości na imprezie (FOTO)
Wyglądali na szczęśliwych i zakochanych

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel są parą już od ośmiu lat, jednak dosyć rzadko możemy spotkać ich razem na jednej imprezie.Sama bizneswoman przyznała w jednym z wywiadów, że nie pokazuje się u boku swojego partnera ze względu na brak czasu. Niestety, związek celebrytów od samego początku wzbudzał wiele skrajnych emocji. I chociaż para wielokrotnie musiała zmierzyć się z ostrą krytyką, to prezenter i jego ukochana wciąż tworzą udany związek. Udowodnili to podczas jednej z ostatnich imprez. Kammel i Niezgoda pojawili się bowiem na koncercie sławnego chińskiego barytona Keqinga Liu w Zamku Królewskim w Warszawie. Zakochani nie szczędzili sobie czułości nawet przed tłumem fotografów. Prezes marki Deni Cler, Katarzyna Niezgoda wyglądała świetnie w koronkowej kreacji. Zobacz jak bawili się na imprezie:

AKPA
Newsy
Kasia Niezgoda przyjęła oświadczyny Kammela
... kilka razy!

Związek Katarzyny Niezgody i Tomasza Kammela wzbudza ogromne zainteresowanie mediów od samego początku jego istnienia. Znany i lubiany prezenter zakochał się w wiceprezes banku. Para dość rzadko pokazuje się publicznie, co wywołuje wiele komentarzy na temat ich związku. Wiele osób zarzucało Kammelowi i Niezgodzie, że rozstali się już dawno a ich miłość nigdy nie była prawdziwa. Wszystkie plotki dotyczące ich uczucia postawiła skomentować ostatnio sama bizneswoman. W rozmowie z magazynem "Flesz" zdradziła, że nie wyklucza ślubu z Tomaszem Kammelem! - ... Kilka razy przyjmowałam już jego oświadczyny , ale od ośmiu lat jest nam dobrze tak, jak jest- wyznała Katarzyna Niezgoda . Pewnie na ślub przyjdzie jeszcze czas. Prezes marki Deni Cler przyznała również, że razem ze swoim parterem coraz rzadziej pokazują się publicznie ze względu na... brak czasu. "Każde z nas ma swoje obowiązki i ciężko nam czasem po prostu zgrać się tak, aby wspólnie wyjść"- stwierdza Katarzyna Niezgoda. Ciekawe więc kiedy Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel zdecydują się powiedzieć sobie TAK...  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner