Biedronka
East News

Maszynka do strzyżenia włosów BaByliss dostępna w Biedronce! Kupisz ją w niskiej cenie 

Biedronka
East News

Biedronka wychodzi na przeciw potrzebom klientów i wprowadza do sprzedaży maszynkę do strzyżenia włosów. 

W czwartek 16 kwietnia premier Mateusz Morawiecki przedstawił etapy rozmrażania gospodarki. Niestety w sprawach korzystania z usług fryzjerskich, w najbliższym czasie nic się nie zmieni. Jak się okazało, korzystanie z usług fryzjera, kosmetyczki czy korzystania z siłowni, możliwe będzie dopiero na końcu planu przygotowanego przez rząd, jednak konkretna data jest jeszcze nie znana. 

Zobacz także: Biedronka zachęca promocjami do nocnych zakupów! Kto może z niej skorzystać?

Maszynka do strzyżenia włosów w Biedronce. W jakiej cenie? 

Biedronka postanowiła wyjść na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadziła do swojej oferty maszynkę do strzyżenia włosów. Produkt, który oferuje popularna sieć to BaByliss Precision Cut E786E - nowość z linii BaByliss MEN. Produkt ten został dodatkowo wyceniony w bardzo atrakcyjnej cenie, ponieważ zapłacimy za niego tylko 99 zł. 

Najnowsza oferta zostanie wprowadzona do sieci sklepów Biedronka już od poniedziałku 20 kwietnia i będzie dostępna aż do 2 maja lub do wyczerpania zapasów. 

Jak informuje Biedronka, oferowane urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i oferuje 13 różnych długości strzyżenia. Zakres pracy wynosi od zaledwie 0,5 mm do 24 mm z dokładnością do 2 mm, więc bez problemu będzie można dostosować ją do własnych potrzeb. Regulację można ustawić za pomocą pokrętła. Urządzenie posiada ostrza ze stali nierdzewnej, które można łatwo zdjąć i umyć pod wodą. 

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mogą doczekać się już wizyty u fryzjera, a zbyt długie włosy nie zapewniają mu komfortu.

Zobacz także: Zakaz sprzedaży alkoholu w Polsce z powodu pandemii koronawirusa? Ważny komunikat WHO

Maszynka do strzyżenia włosów BaByliss Precision Cut E786E - nowość z linii BaByliss MEN dostępna w Biedronce za 99 zł. Produkt dostępny w ofercie od 20 kwietnia do 2 maja lub do wyczerpania zapasów. 

Maszynka do strzyżenia włosów dostępna w Biedronce
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Biedronka
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48