Niech twoja skóra się uśmiechnie

Botanicals Effect od Mary Kay to łatwa pielęgnacja dla każdego typu skóry wzbogacona naturalnymi wyciągami roślinnymi, która przywróci skórze równowagę i zdrowy wygląd. Dzięki nim skóra poszarzała i przesuszona odzyska nawilżenie i blask, a mieszana i tłusta odzyska równowagę, zdrowie i świeżość.

Każdy produkt z linii Botanical Effects zawiera dwa główne składniki aktywne:
Sylimarynę – wyciąg z ortopestu plamistego – bogaty we flawonoidy silny antyoksydant, który chroni przed negatywnym działaniem czynników środowiska zewnętrznego oraz koi i uspokaja skórę.
Luo Han Guo – owoc używany w tradycyjnej medycynie chińskiej, przywraca zdrowie skóry i działa antyoksydacyjnie, stosowany przez mnichów buddyjskich zwany jest „owocem długowieczności”.

Wszystkie tubki zawierają 50% materiałów pochodzących z odzysku poużytkowego (PCR) i wyposażone są w lekkie nakrętki, do produkcji których wykorzystano o jedną trzecią plastiku mniej, niż przy tradycyjnych nakrętkach z klapką.

A do tego Flakon Toniku Odświeżającego oraz wszystkie opakowania kartonowe nadają się do recyklingu. Ponadto wszystkie opakowania tekturowe są w 100% wykonane z materiałów pochodzących z odzysku, certyfikowanych przez Radę Dobrej Gospodarki Leśnej.

Botanical Effects to dwie linie dla cery suchej, wrażliwej i normalnej oraz wrażliwej, mieszanej i tłustej.

CENY:
Mleczko oczyszczające – 59 złotych, emulsja nawilżająca – 79 zł., tonik odświeżający – 59 zł., maska nawilżająca – 64 zł.

Produkty będą dostępne w połowie kwietnia.

Więcej na temat kosmetyki Mary Kay
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51