Beata Kozidrak powiadomiła na Instagramie, że jej szwagier nie żyje

Tragedia w rodzinie Beaty Kozidrak! "Jureczku odpoczywaj w spokoju..."

Beata Kozidrak powiadomiła na Instagramie, że jej szwagier nie żyje

Beata Kozidrak po raz kolejny przeżywa stratę bliskiej osoby. Zaledwie rok temu odszedł jej brat, Jarosław Kozidrak. Teraz z kolei zmarł szwagier piosenkarki, Jerzy Lange. Beata Kozidrak pożegnała go pięknym wpisem na Instagramie. 

Nie żyje szwagier Beaty Kozidrak, Jerzy

Beata Kozidrak i jej rodzina przeżywają teraz trudne chwile. Starsza siostra artystki, Mariola, straciła bowiem męża. Beata Kozidrak podzieliła się tym smutkiem ze swoimi fanami na Instagramie. Liderka Bajmu opublikowała tam piękne, stare zdjęcie opatrzone wzruszającym wpisem.

Tyle pięknych wspomnień... Jureczku odpoczywaj w spokoju. Zawsze będziesz w sercu mojej siostry i moim... - napisała Beata Kozidrak.

Pogrzeb szwagra Beaty Kozidrak odbędzie się w środę 22 maja o godzinie 12 w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św Agnieszki w Lublinie. Mariola Kozidrak-Lange z pewnością może liczyć na wsparcie młodszej siostry. Panie rok temu również musiały zmierzyć się z wielką tragedią. W czerwcu odszedł bowiem ich brat, Jarosław Kozidrak. 63-latek od lat chorował między innymi na cukrzycę, co mogło się przyczynić do zgonu.

Choć Beata Kozidrak od lat nie utrzymywała zbyt bliskich kontaktów z bratem, jego śmierć mocno nią wstrząsnęła. Obie z siostrą uznały, że nie od razu poinformują ich schorowaną matkę o odejściu Jarosława. Mariola i Beata chciały ją po prostu chronić. Teraz znowu czeka je trudny egzamin...

Całej rodzinie składamy szczere kondolencje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyle pieknych wspomnień ... Jureczku odpoczywaj w spokoju zawsze bedziesz w sercu mojej siostry i moim...

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Beata Kozidrak przechodzi trudny czas

Beata Kozidrak pożegnała szwagra

 

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48