Party Stories
Nie żyje Artur Górski
Newsy

Nie żyje poseł PiS Artur Górski. Miał 46 lat. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie

Nie żyje poseł PiS Artur Górski. Polityk przegrał walkę z białaczką w wieku 46 lat. Artur Górski był posłem na Sejm od 2005 roku. W Sejmie V kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Zespołu Parlamentarnego na rzecz Przywrócenia Autorytetu Władzy, należał do Przymierza Prawicy i Akcji Katolickiej. W latach 2006-2007 był prezesem Warszawskiego Towarzystwa Hokejowego "Sokół", drugoligowego klubu hokeja na trawie. Od lipca 2007 do marca 2009 zasiadał zaś w Radzie Służby Publicznej przy Prezesie Rady Ministrów. 

Artur Górski chorował od dawna. Ponad dwa lata temu miał przeszczep. Na Facebooku jeszcze kilka miesięcy temu pisał:

Mam długotrwały konflikt między dawcą i biorcą. Takie powikłania trwają nawet trzy lata od przeszczepu, który miałem 19 miesięcy temu. Dawca działa, produkuje co trzeba we krwi, ale mój organizm wciąż traktuje go jak obcego. I zwalcza - pisał Artur Górski na Facebooku.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

 

Artur Górski nie żyje.

Nie żyje Artur Górski

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Bikont nie żyje, na zdjęciu z Robertem Makłowiczem
EastNews
Newsy
Nie żyje znany dziennikarz, krytyk kulinarny! Piotr Bikont zginął w wypadku samochodowym
Miał 62 lata.

Piotr Bikont nie żyje. Krytyk kulinarny, dziennikarz, reżyser filmów dokumentalnych miał 62 lata. Bikont zginął w wypadku samochodowym we wtorek 27 czerwca 2017 roku - poinformowała Wyborcza.pl.   Piotr Bikont nie żyje Piotr Bikont urodził się 12 maja 1955 toku w Poznaniu. Na początku swojej kariery współpracował z takimi tytułami jak: "Puls" i "Solidarność z Gdańskiem". W latach 1989-2001 pisał dla "Gazety Wyborczej". Bikont kochał kuchnię, współpracował z Robertem Makłowiczem - razem pisali książki i publikowali wspólne teksty we "Wprost" i "Newsweeku". Jego najbardziej znane pozycje książkowe to: "Listy pieczętowane sosem, czyli gdzie karmią najlepiej w Polsce. Przewodnik" (2001), "Dialogi języka z podniebieniem" (2003), "Stół z niepowyłamywanymi nogami" (2007), "Polska na widelcu" (2005), "Polska. Nawigator kulinarny" (2007), "Kuchnia żydowska według Balbiny Przepiórko" (2011).   Piotr Bikont miał żonę Annę Bikont - znaną polską publicystkę.    Piotr Bikont miał 62 lata.

Janusz Kozioł OK
youtube/reklama
Newsy
Nie żyje Janusz Kozioł. Legendarny lektor walczył z ciężką chorobą

  Serwis polscylektorzy.pl przekazał smutne informacje. Nie żyje Janusz Kozioł, znany lektor, którego głos znają niemal wszyscy. Mężczyzna zmarł w wieku 68 lat. - Drodzy, musimy Wam przekazać smutną, wstrząsającą wiadomość. Janusz Kozioł nie żyje. "Nie wiadomo, dlaczego choroba się pojawia i nie ma na nią lekarstwa. Pozostaje tylko cud" – pisał Janusz Kozioł w czasie, gdy nie mógł już mówić. Cud nie nastąpił… Dziś o 10-tej lektor przegrał walkę o każdy oddech. Jego głos pozostanie z nami na zawsze - brzmi komunikat.   Janusz Kozioł: przyczyny śmierci   Jeszcze niedawno w internecie pojawiła się informacja, że Janusz Kozioł potrzebuje pomocy . Lektor walczył bowiem z SLA - nieuleczalną chorobą, którą zdiagnozowano u niego 3 lata temu.    - Lekarze przez długi czas nie byli w stanie postawić diagnozy. Gdy usłyszałem: Stwardnienie zanikowe boczne opuszkowe (SLA), nie chciałem wierzyć. Nieubłagana przewrotność losu i wyrok. Nie wiadomo, dlaczego choroba się pojawia i nie ma na nią lekarstwa. Pozostaje tylko cud. Postać SLA, na którą cierpię, atakuje narząd mowy i funkcje oddechowe. Kłopoty z mową zaczęły się dwa lata temu. Musiałem, przestać robić to, co kocham i umiem. Przestałem dla Was czytać... Potem pojawiły się kłopoty z jedzeniem, przełykaniem, a w końcu z oddychaniem. W ostatnich tygodniach choroba się nasiliła. Proszę, pomóż. Trwa walka o każdy oddech.  Potrzebne są leki i specjalistyczna opieka całodobowa - pisał Janusz Kozioł na stronie, gdzie prowadzono dla niego zbiórkę.    Odzew ludzi był zaskakujący. Choć lektor i jego rodzina mówili, że potrzebują 30 tys. zł, w błyskawicznym tempie udało się uzbierać blisko 300 tys. zł. Janusz Kozioł uznał, że weźmie z tej puli tylko tyle, ile potrzebuje. Resztę chciał przekazać na pomoc dla innych chorych cierpiących na...

Marcin Wrona nie żyje
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Tragedia na Festiwalu w Gdyni! Nie żyje reżyser Marcin Wrona
Miał 42 lata

Jak informuje RMF FM nie żyje reżyser Marcin Wrona. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym w Gdyni. Wrona przyjechał na Festiwal Filmowy, aby promować swój film "Demon", biorący udział w konkursie o Złotego Lwa. Marcin Wrona miał 42 lata. Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną śmierci reżysera! Marcin Wrona nie żyje! Marcin Wrona urodził się w marcu w 1973 roku w Tarnowie. Był absolwentem filmoznawstwa na UJ w Krakowie oraz reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z tytułem doktora . Wrona był również członkiem Europejskiej i Polskiej Akademii Filmowej. W 2007 roku Marcin Wrona za scenariusz "Mojej krwi" (tytuł roboczy "Tamagotchi") zdobył Grand Prix polskiej edycji konkursu scenariuszowego Hartley-Merrill. Zajął trzecie miejsce w międzynarodowym finale tego konkursu w Cannes. Sylwetka reżysera tutaj .  W czwartek Marcin Wrona pozował fotoreporterom podczas jednego z pokazów na Festiwalu w Gdyni.  Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia. Zobacz także:  Dramat Jarosława Kulczyckiego! Jego 19-letni syn nie żyje! AKTUALIZACJA: Jak podaje RMF FM, Marcin Wrona popełnił samobójstwo . 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner