Party Stories
Irena Santor z mężem, Zbigniewem Korpolewskim
Newsy

Nie żyje partner Ireny Santor, Zbigniew Korpolewski! Miał 84 lata

Ostatnie miesiące spędzili razem w domu opieki

 

Nie żyje Zbigniew Korpolewski, partner Ireny Santor, artysta estradowy, aktor, prezenter, prawnik. O jego śmierci poinformowała córka za pośrednictwem TVP INFO. Miał 84 lata. Ostatnie miesiące spędził wraz z żoną w domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie trafił tuż po operacji serca.

 

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Nie żyje Zbigniew Korpolewski, partner Ireny Santor

 

Irena Santor i Zbigniew Korpolewski byli ze sobą przez ponad 20 lat. Nigdy nie wzięli ślubu:

Do niczego nie jest mi on potrzebny. Jeżeli mamy sobie coś przyrzec i potem to przyrzeczenie spełnić, sami musimy tego chcieć. Ślub może być ważny, gdy młodzi ludzie mają dzieci, ale nie dla papierków. Jestem dorosła, nie mam dzieci, nie muszę niczego porządkować. Przyjaźń jest ważniejsza od miłości - mówiła w "Gali".

 

Para nie doczekała się dzieci. 

 

Zbigniew Korpolewski trafił do szpitala kilka miesięcy temu. Przeszedł operację serca. Aby wrócić do pełni sił, zamieszkał w domu opieki Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Po jakimś czasie dołączyła do niego pani Irena. Choć nie mieli ślubu, mówiła o nim per mąż:


Przyjechaliśmy tu z mężem (Zbigniew Korpolewski) w marcu. Po operacji serca Zbyszek wymagał rekonwalescencji. A mnie przerósł stres związany z chorobą męża. Skolimowski Dom Artystyów Weteranów to pensjonat połączony ze szpitalem. Są pielęgniarki, przyjeżdża lekarz. Czuję się tu jak na wczasach. Każdy ma mały pokoik. Śniadania i kolacje dostaję do łóżka, tylko na obiad trzeba zejść. Dla mnie to wybawienie, bo z gotowaniem jestem na bakier. Pensjonat otoczony jest parkiem. Zbyszek zaczął chodzić, więc wyciągam go na spacery. Doszłam już do formy, szykuję się do koncertu, który ma się odbyć niebawem. Dlatego sporo ćwiczę. - mówiła w Twoim Stylu Irena Santor.

 


Warto przypomnieć, że to właśnie Zbigniew Korpolewski poprowadził m.in. koncerty The Rolling Stones i The Animals w PRL. Kondolencje Irenie Santor złożyła zaś m.in. Hanna Gronkiewicz Waltz:


Pani Irenie Santor,Honorowej Obywatelce Stolicy wyrazy współczucia z powodu śmierci Zbigniewa Korpolewskiego

Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje. 

 

Zobacz: Irena Santor opowiedziała o warunkach w domu opieki, w którym mieszka!

Irena Santor z mężem, Zbigniewem Korpolewskim

Irena Santor z mężem, Zbigniewem Korpolewskim

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Irena Santor przeniosła się do domu opieki
Newsy
Irena Santor i jej mąż zamieszkali w domu opieki! Skąd taka decyzja?
W jakich warunkach mieszkają?

  Irena Santor (83 l.) i jej mąż, Zbigniew Korpolewski zamieszkali w domu opieki w Skolimowie. Skąd taka decyzja? Mąż gwiazdy przeszedł niedawno poważną operację serca. Do domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie trafił już jakiś czas temu. Teraz dołączyła do niego żona.   Zobacz:  Irena Santor zachwycona Dodą: Jest bardzo dobrze wychowana   Irena Santor jakiś czas temu odwołała wszystkie koncerty, a to wszystko ze względu na zdrowie jej męża, który jakiś czas temu trafił do szpitala. Tam przeszedł operację serca. Po zabiegu, para zdecydowała zamieszkać się w domu opieki w Skolimowie - tam mają zapewnioną świetną opiekę lekarską i pielęgniarską:   Ach, witam ze Skolimowa! Pogoda jest tak piękna, że nawet mój ukochany Zbyszek wyszedł na spacer - tak Irena Santor powitała dziennikarzy z Super Expressu.   Wyjaśniła, że w domu opieki są z mężem gościnnie na czas rekonwalescencji pana Zbigniewa: Jesteśmy tu trochę gościnnie z powodu rekonwalescencji Zbyszka. Czujemy się tu jak u mamy. Personel jest bardzo serdeczny, wciąż pyta się nas o to czy nam czegoś potrzeba, a kuchnia uwodzi smakiem . Nie mogliśmy lepiej trafić, tym bardziej, że tyle się słyszy i czyta o znieczulicy w domach opieki. Tu jest wspaniale! Małgorzata Zawadzka, członek Zarządu Rady Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich, w rozmowie z Fakt24.pl zapewnia, że małżeństwo ma zapewnioną doskonałą opiekę i wszelkie wygody:   Tak, potwierdzam że Irena Santor wprowadziła się do domu Artysty Weterana. Dla niej i dla pana Zbigniewa przygotowaliśmy wspólne mieszkanie. W Skolimowie mają zapewnioną opiekę medyczną, miejsce i sprzęt do rehabilitacji i wszelkie wygody - czytamy.    Rodzina Ireny Santor   Irena Santor i Zbigniew Korpolewski są ze sobą od ponad 20 lat. Pierwszym...

Irena Santor trafiła do szpitala
Newsy
Nowe wieści w sprawie Ireny Santor! Jak czuje się piosenkarka? Czy wyszła ze szpitala?
Co się z nią działo?

  Irena Santor jest już w domu! Jak informuje "Fakt" piosenkarka wyszła już ze szpitala i czuje się świetnie. Gwiazda trafiła pod opiekę lekarzy w połowie maja i podejrzewano u niej udar!    Zobacz więcej: Irena Santor trafiła do szpitala! Co się stało?! Jest komentarz jej menedżerki   Na szczęście sprawa nie była aż tak poważna. Irena Santor czuła się źle z przemęczenia. Artystka ma 83. lata i wciąż koncertuje! Nic dziwnego, że organizm domagał się odpoczynku.    Zobacz:  Reminiscencja, czyli poprawa pamięci na starość. Jak działa?   Teraz Irena Santor jest znów w  Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie zamieszkała kilka miesięcy temu ze względu na pogarszający się stan zdrowia męża.    – Czuję się już dobrze. Czuwam przy przy mężu – powiedziała artystka w rozmowie z tabloidem.    Wiadomo też, że najbliższe dwa koncerty Ireny Santor gwiazdy zostaną przełożone na inny termin.    Zobacz:  Irena Santor i jej mąż zamieszkali w domu opieki! Skąd taka decyzja?   Irena Santor i jej mąż, Zbigniew Korpolewski.   Artystka dba o swoich fanów i wciąż koncertuje! 

Irena Santor przeniosła się do domu opieki
Newsy
Irena Santor trafiła do szpitala! Co się stało?! Jest komentarz jej menedżerki

  Irena Santor trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Jak podaje "Dobry Tydzień", u piosenkarki podejrzewano udar. Irena Santor miała ponoć problemy z mową. Te doniesienia potwierdziła menedżerka artystki.   Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje - uspokaja Grażyna Miczka w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".   Przypomnijmy, że ostatnie tygodnie nie były najłatwiejsze dla 83-letniej gwiazdy. Piosenkarka odwołała koncerty, ponieważ musiała zająć się swoim ukochanym. Zbigniew Korpolewski przeszedł bardzo poważną operację serca.   Czuwałam na korytarzu warszawskiego szpitala MSWiA przy ulicy Wołoskiej, kiedy go przez wiele godzin operowano - zdradziła niedawno Irena Santor.   Tuż po zabiegu Irena Santor oraz jej ukochany zdecydowali się zamieszkać w domu Artysty Weterana w Skolimowie, gdzie zapewniono im doskonałą opiekę.   Jesteśmy tu trochę gościnnie z powodu rekonwalescencji Zbyszka. Czujemy się tu jak u mamy. Personel jest bardzo serdeczny, wciąż pyta się nas o to czy nam czegoś potrzeba, a kuchnia uwodzi smakiem . Nie mogliśmy lepiej trafić, tym bardziej, że tyle się słyszy i czyta o znieczulicy w domach opieki. Tu jest wspaniale! - zachwalała to miejsce Irena Santor w rozmowie z "Super Expressem".   Zobacz: Irena Santor i jej mąż zamieszkali w domu opieki! Skąd taka decyzja?   Trzymamy kciuki za to, aby pani Irena szybko wróciła do pełni sił!   POLECAMY: Mąż Bogumiły Wander przyznał się do bankructwa! Czy się tego wstydzi? Odpowiedź jest zaskakująca   Irena Santor miała problemy ze zdrowiem Chwilę wcześniej jej ukochany przeszedł poważną operację serca

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner