Naya Rivera nie żyje
East News

Znaleziono ciało gwiazdy serialu "Glee"! Sekundy przed śmiercią ratowała czteroletniego synka

Naya Rivera nie żyje
East News

Naya Rivera nie żyje. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Ciało pięknej aktorki znanej z serialu "Glee" zostało wyłowione z jeziora Piru w hrabstwie Ventura nieopodal Los Angeles. To właśnie tam znaleziono dryfującą łódź ze śpiącym 4-latkiem w środku. Poszukiwania ciała gwiazdy trwały od minionej środy. 

Zobacz także: Byli szczęśliwi przez 20 lat. Rak zniszczył ich życie. Oto tragiczna historia Celine Dion i jej męża

Naya Rivera nie żyje. Ciało aktorki odnaleziono w jeziorze w Kaliforni 

Naya Rivera w minioną środę wybrała się wraz z synkiem nad jezioro Piru w okolicach Los Angeles. Tam zostawiła swój samochód i ok. godz. 13 czasu miejscowego wynajęła łódź. Z relacji świadków wynika, że podobno zarówno Naya jak i jej synek pływali w wodzie, ale tylko dziecko wracało na łódź. Jednak nie są to potwierdzone informacje. Z kolei z relacji czteroletniego syna kobiety wynika, że jego matka wepchnęła go na pokład łódki, jednak sama na nią już nigdy nie wróciła. 

Wczoraj w jeziorze Piru znaleziono ciało gwiazdy. Szeryf hrabstwa Ventura w stanie Kalifornia Bill Ayub potwierdził, że należy ono do Nayi Rivery, zaginionej w minioną środę. Jak podają amerykańskie media, dryfującą po jeziorze łódź z dzieckiem na pokładzie znalazł przypadkowy żeglarz. Mężczyzna powiadomił władze i natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których brały udział helikoptery, drony i zespoły nurków. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. 

Biorąc pod uwagę miejsce, w którym znaleziono ciało, fizyczną charakterystykę ciała, ubrania oraz fakt tego, że w rejonie nie stwierdzono zaginięcia żadnej innej osoby, jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy ciało Nayi Rivery - przekazał szeryf Bill Ayub w komunikacie do mediów.

Rodzina aktorki została poinformowała o odkryciu, a jej ciało przewiezione do zakładu medycyny sądowej w celu ustalenia dokładnych przyczyn śmierci. Szeryf podkreślił również, że wyklucza samobójstwo lub udział osób trzecich. 

Naya Rivera kilka dni przed śmiercią opublikowała ostatnie zdjęcie z synem. Podpisała je: "Tylko nas dwoje"

Naya Rivera ostatnie zdjęcie z synem. Gwiazda serialu "Glee" nie żyje
Twitter

Klątwa serialu "Glee"?

Naya Rivera przeżyła w swoim życiu wiele dramatów. Zaczynając od problemów z odżywianiem, a kończąc na burzliwym życiu miłosnym. Jej śmierć wstrząsnęła nie tylko medialnym światem ale również fanami serialu "Glee", w którym wcielała się w rolę Santany Lopez.

Rivera to już trzecia osoba z obsady, która straciła życie w młodym wieku.  W 2010 roku, Naya zaczęła spotykać się z kolegą z planu Markiem Sallingiem jednak niedługo później ją zdradził. Kilka lat później na jego komputerze znaleziono pornografię dziecięcą, za co miał zostać skazany. W 2018 roku popełnił samobójstwo w wieku 35 lat.

Tragicznie zakończyło się również życie Cory'ego Monteith, z którym była w związku w 2011 roku. Cory miał problemy z alkoholem i leczył się od uzależnień. Jednak w lipcu 2013 roku zmarł w wyniku przedawkowania.

Ciało Nayi zostało znalezione dokładnie 7 lat po jego śmierci. 

Zobacz także: 12 lat temu Katie Piper została oblana kwasem i zgwałcona. Jak wygląda dziś? Zobacz zdjęcia

Naya Rivera nie żyje. Zmarła tragicznie w wieku 33 lat. Jej ciało wyłowiono z jeziora. 

Naya Rivera nie żyje
East News

 

Więcej na temat Glee
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05