Miriam Rivera nie żyje

Nie żyje gwiazda kontrowersyjnego show TVN. Miała 38 lat. Skrywała wielką tajemnicę!

Miriam Rivera nie żyje

Nie żyje Miriam Rivera, gwiazda popularnego, choć bardzo kontrowersyjnego show „Wszystko o Miriam”, pokazywanego w TVN w 2005 roku. Meksykańska modelka została znaleziona martwa w swoim domu w Hermisillo w Meksyku 5 lutego 2019, jednak dopiero światowe media dowiedziały się o jej śmierci. Oficjalną przyczyną jest samobójstwo. Bliscy i mąż nie wykluczają jednak udziału osób trzecich. Poznajcie szczegóły.

Miriam Rivera - nie żyje gwiazda show w TVN

Miriam stała się wielką gwiazdą w wieku 21 lat, kiedy to swoją premierę (w Wielkiej Brytanii) miało kontrowersyjne show „Wszystko o Miriam”. Sześciu młodych facetów walczyło o serce transseksualnej modelki, jednak żaden z nich nie wiedział, że Miriam urodziła się jako mężczyzna. Nie poddała się operacji usunięcia męskich genitaliów, przyjmowała jednak żeńskie hormony i powiększyła piersi. 

 

 

Mąż gwiazdy, Daniel Cuervo, nie wierzy, że jego żona popełniła samobójstwo. W dniu śmierci dzwoniła do niego: 

Mówiła, że źle się czuje i wymiotuje krwią, więc kazałem jej iść do szpitala. Potem zadzwoniła przed dwunastą, zanim mieli ją wypisać i wtedy rozmawialiśmy po raz ostatni – powiedział w wywiadzie dla „Independent"  Daniel Cuervo

Mężowi bardzo zależało na sekcji zwłok w Nowym Jorku, jednak modelka została szybko skremowana. Stąd spekulacje, że w jej śmierć zamieszane są osoby trzecie. Co więcej, Cuervo, kiedy chciał dowiedzieć się prawdy, zaczął otrzymywać pogróżki! Jej przyjaciółka jest pewna, że za zabójstwo odpowiada gang w Meksyku zajmujący się handlem ludzi. Miriam, według niej, miała odmówić współpracy:

Nie wierzę, że popełniła samobójstwo. Gdy rozmawiałyśmy po raz ostatni, kilka dni przed śmiercią, mówiła, że niedługo kończy studia i nie może się doczekać kiedy otrzyma dyplom. Planowała napisać książkę o swoim życiu – mówi przyjaciółka Miriam Jeanett Ørtoft.

Miriam miała 38 lat.

Miriam Rivera nie żyje

 

Więcej na temat gwiazdy TVN
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08