Aktorzy z serialu "Siódme niebo"
East News

Nie żyje Lorenzo Brino, gwiazdor serialu "Siódme niebo"! Zginął w tragicznym wypadku

Aktorzy z serialu "Siódme niebo"
East News

Tragiczne wiadomości ze Stanów Zjednoczonych. Nie żyje Lorenzo Brino, gwiazdor bijącego rekordy popularności w latach 90. serialu "Siódme niebo". Aktor miał zaledwie 21 lat. Co się stało? Dlaczego Lorenzo Brino nie żyje? Zobaczcie poniżej!

Nie żyje Lorenzo Brino z serialu "Siódme niebo"

Lorenzo Brino nie żyje. 21-latek zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w Kalifornii. Te informacje potwierdza biuro prasowe lokalnego koronera. Brino podróżował swoim samochodem o 3 nad ranem, gdy nagle stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w słup na skrzyżowaniu bulwaru Yucaipa i 16 ulicy. Mężczyzna zginął na miejscu. 

Jak już wspomnieliśmy, Lorenzo Brino było gwiazdorem bijącego rekordy popularności nie tylko w Stanach, ale również w Polsce serialu "Siódme niebo". Opowiadał on o losach rodziny Camdenów, która wychowywała siedmioro dzieci. Lorenzo Brino wraz ze swoim bratem Nikolasem wcielali się w najmłodsze pociechy pastora i jego żony. Chłopcy dołączyli do obsady, gdy byli jeszcze niemowlakami.

Co ciekawe, Nikolas i Lorenzo urodzili się jako... czworaczki. Ich dwaj pozostali bracia również pojawiali się w serialu na samym początku.

Całej rodzinie składamy szczere kondolencje!

Pamiętacie ten serial?

Aktorzy z serialu "Siódme niebo"
East News

 

Więcej na temat serial
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48