Facebook

Tragiczna śmierć modelki "Playboya" i "Victoria's Secret"! Co się stało?

Facebook

Wstrząsające wieści płyną do nas wprost z Filadelfii. Nie żyje Christina Carlin-Kraft, piękna modelka, której zdjęcia mogliśmy podziwiać między innymi w "Playboyu". 36-latka pojawiała się także na wybiegach prezentując seksowną bieliznę Victoria's Secret. Ciało Christiny Carlin-Kraft zostało znalezione pod koniec sierpnia w jej domu w Filadelfii. Sekcja zwłok wykazała, że dziewczyna została uduszona! 

 

Zobacz także: Lewandowska spotkała się na wakacjach z zagraniczną gwiazdą! Kim jest jej nowa przyjaciółka?

 

Policja zabezpieczyła już nagrania z monitoringu oraz przesłuchała sąsiadów. Wszyscy zgodnie przyznają, że nie zauważyli nic niepokojącego.

- Nigdy nie mieliśmy tu takich sytuacji. Naprawdę nigdy. Chce mi się płakać. Modlę się, aby sprawca został znaleziony i poniósł karę - zapewniał sąsiad pięknej modelki w rozmowie z ABC.

Co ciekawe, Christina Carlin-Kraft zamieszkała w tej okolicy zaledwie tydzień przed swoją śmiercią. W tym czasie ktoś zdążył włamać się do jej domu i ukraść wartościowe rzeczy. Na razie nie wiadomo, czy wcześniejsza kradzież i zabójstwo mają ze sobą coś wspólnego i czy dokonała tego ta sama osoba. Policja wciąż prowadzi śledztwo w tej sprawie. Czy przyniesie ono rozwiązanie tej zagadki?

 

POLECAMY: TYLKO U NAS: Modelki naprawdę łykają waciki nasączone octem? Zuzanna Bijoch zdradza, jaką cenę płaci się za sukces w świecie mody!

 

Co wydarzyło się w domu modelki "Playboya"?

Facebook

 

Co się stało?

Facebook

Więcej na temat Playboy
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27