Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Chadwick Boseman nie żyje
East News
Newsy

Nie żyje Chadwick Boseman. Gwiazdor "Czarnej Pantery" miał zaledwie 43 lata

Nie żyje Chadwick Boseman. Gwiazdor "Czarnej Pantery" miał zaledwie 43 lata

Nie żyje gwiazda „Czarnej Pantry”. Chadwick Boseman zmarł w wieku ledwie 43 lat, po trwającej 4 lata walce z nowotworem. Aktora żegna rodzina, przyjaciele i koledzy z planu. 

Informację o śmierci gwiazdy potwierdziła rodzina w mediach społecznościowych. Jak poinformowano, u aktora zdiagnozowano trzecie stadium raka okrężnicy już w 2016 roku. Walczył z nim trzymając diagnozę, podobnie jak większość swojego życia prywatnego, w tajemnicy - pisze „Daily Mail”.

Zmarł otoczony rodziną - aktor miał żonę, ale nie miał dzieci. 

Chadwick Boseman w 2013 roku zagrał w filmie "42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy”, u boku m.in. Harrisona Forda. Ale prawdziwą gwiazdą został po roli Czarnej Pantery - najpierw w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" z 2016 r. a następnie w produkcjach "Czarna Pantera" i "Avengers: Wojna bez granic" wytwórni Marvel Studios.

Zobacz także: Śmierć na wieczorze kawalerskim. Nie żyje gwiazdor disco polo Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime

Aktor stał się sławny po roli Czarnej Pantery:

Chadwick Boseman nie żyje
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
EastNews
Newsy
Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat
Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat

Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Arnold Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat. Jak podaje Rmf.fm, Gnatowski w stanie krytycznym trafił do szpitala. Niedługo później okazało się, że nie żyje. Aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. - napisał na Twitterze Marek Balawajeder. Zobacz także:  Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 w Rudzie Śląskiej. Aktor największą popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”, w którą wcielał się od około dwudziestu lat. Gnatowski 5 października 2015 roku obchodził jubileusz 30-lecia pracy artystycznej. Zobacz także:  Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona i córka pomagały mu w walce z chorobą W 2016 roku został odznaczony Brązowym Medalem Gloria Artis - Zasłużony Kulturze. Dariusz Gnatowski miał 59 lat. Gwiazdor miał również od jakiegoś czasu poważne problemy ze wzrokiem . 

Doda żegna Michała Kasprzaka. Toxic Fucker przed śmiercią zagrał w "Dziewczynach z Dubaju"
Newsy
Michał Kasprzak przed śmiercią zagrał jeszcze w "Dziewczynach z Dubaju". Tak żegna go Doda 
Michał Kasprzak przed śmiercią zagrał jeszcze w "Dziewczynach z Dubaju". Tak żegna go Doda 

Wczoraj media obiegła smutna informacja o śmierci Michała Kasprzaka. Wielu widzów może kojarzyć go m. in. z "Klanu", „M jak miłość”, „Barw szczęścia” czy „Ojca Mateusza”. ale popularność przyniosły mu również filmy dla dorosłych, z których znany był jako Toxic Fucker. Aktor przed śmiercią wystąpił jeszcze w filmie "Dziewczyny z Dubaju", do którego zdjecia zakończyły się miesiąc temu. Producentka kontrowersyjnego obrazu, Doda , pożegnała aktora wzruszającym wpisem.  Zobacz także:  Michał Kasprzak nie żyje. Aktor znany z "Klanu" i produkcji dla dorosłych zmarł w wieku 35 lat Doda żegna zmarłego Michała Kasprzaka Michał Kasprzak zmarł nagle w wieku zaledwie 35 lat. Niestety nie podano przyczyn śmierci. Okazuje się, że kilka miesięcy przed śmiercią Michał Kasprzak znany również z filmów dla dorosłych jako Toxic Fucker, wystąpił w filmie Dody pt. "Dziewczyny z Dubaju".  Kilka miesięcy temu producentka kontrowersyjnego filmu o "dubajskiej seksaferze" zapowiadała, że w swojej produkcji oprócz zwykłych aktorów zatrudnieni zostaną również aktorzy porno, wśród nich znalazł się również Toxic Fucker.  Wczoraj Doda zamieściła w sieci smutny wpis wspominający aktora:  Wczoraj zmarł aktor filmu "Dziewczyny z Dubaju" i wspaniały człowiek. Ciężko pozbierać myśli. Bardzo się polubiliśmy na planie.  Niestety Michał Kasprzak nie doczekał premiery, która zapowiedziana jest na styczeń 2021 roku. Odszedł w młodym wieku pozostawiając pogrążonych w smutku rodzinę i przyjaciół...  Zobacz także:  Dariusz Gnatowski nie żyje. Serialowy Boczek ze "Świata według Kiepskich" zmarł w wieku 59 lat Doda zamieściła...

Jerzy Gruza nie żyje.
EastNews
Newsy
Nie żyje Jerzy Gruza. Reżyser "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej" miał 87 lat
Nie żyje Jerzy Gruza. Reżyser "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej" miał 87 lat

Jerzy Gruza nie żyje. Znakomity reżyser odszedł w wieku 87 lat dziś w nocy w Warszawie. Informację przekazało Stowarzyszenie Filmowców Polskich: Dziś w nocy zmarł Jerzy Gruza.... miał 87 lat. 📢 Reżyser i scenarzysta filmowy, telewizyjny i teatralny, aktor. Wieloletni członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich mocno zaangażowany w sprawy środowiska filmowego - czytamy na Facebooku. Przyczyny śmierci reżysera nie są znane. Pod koniec 2019 roku Jerzy Gruza miał wypadek - spadł ze schodów w kamienicy, w której mieszkał. Trafił na OIOM, miał problemy z oddychaniem i sercem.  Nie jest dobrze, cały czas jestem w szpitalu, badają mnie. Mówią, że nieprędko wyjdę, bo potrzebne jest leczenie. Nie jestem w gipsie, ale leżę na OIOM, bo mam różne dolegliwości - mówił wówczas w rozmowie z Super Expressem Gruza (5 grudnia 2019). Jerzy Gruza wyreżyserował kultowe seriale takie jak: „Wojna domowa”, „Czterdziestolatek”, „Pierścień i róża” oraz filmy „Dzięcioł” czy „Motylem jestem, czyli romans 40-latka”. Był trzykrotnie żonaty.  Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Jerzy Gruza zmarł w wieku 87 lat.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner