Party Stories
Andrzej Gmitruk nie żyje
Newsy

Nie żyje Andrzej Gmitruk. Trener Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka zginął w pożarze!

 

Nie żyje Andrzej Gmitruk, jeden z najwybitniejszych i najbardziej znanych trenerów boksu, który pracował m.in. z Andrzejem Gołotą, Tomaszem Adamkiem, a ostatnio z Arturem Szpilką. Zginął w pożarze swojego domu. Miał 67 lat. O jego śmierci poinformował na Twitterze Karol Mielcarek:

 

Dziś w nocy zginął Andrzej Gmitruk, najsłynniejszy trener boksu w Polsce. Wychował między innymi Tomasza Adamka i Andrzeja Gołotę. Bardzo smutna wiadomość. Kondolencje dla rodziny

 

Informację o pożarze w domu jednorodzinnym podaje na swoim Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna Długa Kościelna:

Dzisiejszego poranka tj. 20 listopada doszło do tragicznego zdarzenia w Hipolitowie. O godzinie 4:00 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru domu jednorodzinnego. W wyniku pożaru śmierć poniósł jeden z najlepszych trenerów kadry bokserskiej. Ochotnicza Straż Pożarna w Długiej Kościelnej składa najszczersze kondolencje rodzinnie i bliskim.

Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie?

 

Nie żyje Andrzej Gmitruk - trener Gołoty, Adamka, Szpilki

 

Andrzej Gmitruk był trenerem najlepszych polskich pięściarzy - m.in. Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka, Mateusza Masternaka czy Artura Szpilki. Karierę jako trener zaczynał w Polskim Związku Bokserskim jako trener kadry juniorów. Po 2 latach zajął się kadrą pięściarską Legii Warszawa. Przez lata trenował również kadry Norwegii. Był również konsultantem Norweskiego Komitetu Olimpijskiego ds. sportów letnich. Od 2012 roku komentował walki w Polsacie Sport. 

 

Jak podaje Fakt.pl, okoliczności pożaru i śmierci trenera bada prokuratura.  

 

Zobacz także: Ekipa "Rancza" w żałobie. Zmarła ważna dla nich osoba. Artur Barciś: "Dzięki swojej twórczości zostaniesz z nami na zawsze"

 

Andrzej Gmitruk nie żyje

Andrzej Gmitruk nie żyje

Andrzej Gmitruk nie żyje

Zdjęcie z pożaru

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Niemczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Andrzej Niemczyk nie żyje! Trener polskich "Złotek" miał 72 lata

Pilne! Andrzej Niemczyk nie żyje! Informację o śmierci trenera i selekcjonera reprezentacji siatkarek przekazał Polski Związek Piłki Siatkowej. Andrzej Niemczyk miał 72 lata. Od wielu lat zmagał się z nowotworem. Od kilku miesięcy znajdował w ciężkim stanie w szpitalu. Pierwszą walką z rakiem wygrał w 2006 roku, jednak choroba nawróciła. Trener nie mógł poddać się chemioterapii, ze względu na uszkodzoną wątrobę. Przeszedł cykl radioterapii, który miał zatrzymać rozwój choroby.   Andrzej Niemczyk był siatkarzem, grał w reprezentacji Polski, ale największe sukcesy odnosił jako trener. Od lat był związany z drużynami kobiecymi. W 2003 roku, a potem jeszcze dwa lata później, doprowadził Polki do złota na mistrzostwach Europy.   Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.   Andrzej Niemczyk nie żyje.   To on stał za największymi sukcesami polskich siatkarek.

Andrzej Bizoń nie żyje
Newsy
Nie żyje Andrzej Bizoń, Mister Polski oraz aktor z "Na wspólnej". Miał 44 lata
O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel. Andrzej Bizoń nie żyje. Na co zmarł? Kim był? Przyczyny śmierci Andrzeja Bizonia.

Nie żyje Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, model oraz niezawodowy aktor, który pojawił się w m.in. serialach "Niania" czy "Na wspólnej". O śmierci mężczyzny poinformował jego przyjaciel, Mariusz Połeć, który zorganizował zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku. Andrzej Bizoń nie żyje Kilka miesięcy temu media poinformowały o zbiórce pieniędzy na leczenie Andrzeja. Mężczyzna od 10 lat chorował na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Szybko postępująca choroba doprowadziła do całkowitego paraliżu. Od 7 lat Bizoń przebywał w swoim domu w Witkowicach. 13 maja, jak informowano na portalu zrzutka.pl, mężczyzna całkowicie stracił wzrok. Jak informuje Połeć, organizator zbiórki pieniędzy, mężczyzna odszedł dziś, 18 maja, w dniu setnych urodzin papieża Jana Pawła II, który był dla niego wielkim autorytetem: Od dziś, dnia śmierci Andrzeja, pozostało 13 dni do zesłania Ducha Świętego, Andrzej gdy 13.05.2020 stracił wzrok powiedział: Mario, czekamy na zesłanie Ducha Św, i przechodzimy do działania. Andrzejku, odpowiadam CI: Tak. Jeśli ktoś myśli, że to koniec, to ja mu z tego miejsca odpowiadam, że to dopiero początek. Poślij Ojcze z nieba, Ducha pocieszyciela, dla wszystkich tych, którzy go teraz potrzebują, a zwłaszcza dla mamy i taty Andrzeja, jego sióstr i brata, oraz syna. Rodzinie i bliskim...

Nie żyje Andrzej Godlewski, dziennikarz związany z TVP
Newsy
Nie żyje Andrzej Godlewski, znany dziennikarz, związany m.in. z TVP. Miał 49 lat

Nie żyje Andrzej Godlewski, znany i ceniony dziennikarz. Zmarł w wieku 49 lat. O jego śmierci poinformował Marcin Antosiewicz: Dziś w nocy odszedł Andrzej Godlewski. Wspaniały Dziennikarz i Człowiek. Andrzeju, dziękuję za Twoją mądrość i przyjaźń! Dzielnie walczyłeś w ostatnich latach o zdrowie. Twoja Klara może być z Ciebie bardzo dumna! Odpoczywaj w spokoju! Do Zobaczenia!” – czytamy we wpisie Godlewskiego pożegnał również Tomasz Lis: Zmarł dziennikarz Andrzej Godlewski - kulturalny, kompetentny, uśmiechnięty, klasa. Wielka szkoda. RIP A także Marta Manowska, która pisze, że bez niego nie powstałby program "Rolnik szuka żony": Wielki żal i smutek  Andrzeju... Tyle rozmów, mądrości i szczerości, ile od Ciebie dostałam  Gdyby nie Ty nie byłoby programu „Rolnik szuka żony”  I mnie w nim  Tyle zajęć na SWPS, do których prowadzenia mnie zaprosiłeś  Tak dbałeś o ludzi i o Europę  I nas w niej  Mieliśmy wydać Twoje wiersze  Dziękuję Ci, że mogłam Cię w życiu spotkać  Mądry, spokojny, elegancki, wyważony i zawsze uśmiechnięty  Składam głębokie wyrazu współczucia dla rodziny Kim był Andrzej Godlewski? Andrzej Godlewski był polskim dziennikarzem prasowym, publicystą radiowym oraz menadżerem telewizyjnym. Publikował m.in. w „Gościu Niedzielnym”, „Wproście” czy „Newsweeku”. W latach 2011-2016 pracował jako zastępca dyrektora naczelnego TVP 1. Jak podaje Wikipedia, miał żonę oraz córkę. Zmarł w wyniku ciężkiej choroby nowotworowej. Jak podaje TVN 24 miał rzadko spotykany nowotwór złośliwy - czerniaka oka. Bliskim składamy szczere kondolencje.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner