Aimee Spencer w czapce z daszkiem

Nie żyje gwiazda show MTV "Ekipa"! Ktoś wypchnął ją z okna?

Aimee Spencer w czapce z daszkiem

Nie żyje Aimee Spencer, kontrowersyjna uczestniczka programu "Geordie shore. Ekipa z Newcastle"! Dziewczyna miała zaledwie 27 lat i wypadła z okna na pierwszym piętrze mieszkania w Brighton. Do zdarzenia doszło 10 lipca podczas imprezy, na której podobo nie brakowało alkoholu i narkotyków. Dziewczyna została przewieziona do szpitala w bardzo ciężkim stanie, ale niestety po tygodniu zmarła. 

Brytyjska policja zatrzymała dwóch podejrzanych w tej sprawie: 28-latka, który jest podejrzewany o wypchnięcie Aimee Spencer z balkonu i 28-latkę, która rzekomo miała dostarczyć na imprezę środki odurzające. Po śmierci gwiazdy rodzina wydała oświadczenie, które można było przeczytać w "Daily Mail":

Jej spuścizną niech pozostaną wspomnienia w głowach rodziny i przyjaciół, którzy mieli szczęście dzielić z nią entuzjazm i radość życia, oraz lojalność, którą im okazywała. Cała rodzina dziękuje za sympatię i kondolencje, które przynoszą pocieszenie w tych ciężkich czasach.

Aimee Spencer znana była też jako Carla Mai i od lat działała w branży pornograficznej. Na co dzień pracowała jednak jako szef kuchni.

 

Zobacz: Mateusz Banasiuk spędził romantyczny wieczór z uczestniczką Warsaw Shore?!​

 

Nie żyje Aimee Spencer

Aimee Spencer tatuaże

Dziewczyna wypadła z okna

Aimee Spencer biust

Więcej na temat Warsaw Shore
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22