Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Zmarł Andrzej Turski
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Andrzej Turski!

Odeszła ikona telewizji

Na koniec roku dotarły do nas smutne wiadomości. Jak przed chwilą podało "Pytanie na śniadanie", zmarł Andrzej Turski, ikona Telewizji Polskiej. Prezenter zmagał się z chorobą insulinową, przeszedł także długą walkę z nowotworem, którą niestety ostatecznie przegrał. Na początku grudnia dziennikarz trafił do szpitala, gdzie był reanimowany.

Z końcem listopada Turski zakończył pracę w "Panoramie".

Na Facebooku "Pytania na śniadanie" pojawił się wpis o następującej treści:

Andrzej Turski nie żyje. Płaczemy i nie możemy się z tym pogodzić. Niezwykły człowiek, nauczyciel pokoleń dziennikarzy, wielka osobowość polskiej telewizji i radia, głos, który kochały miliony, dobry, ciepły człowiek.
Cześć Jego pamięci!
Jesteśmy blisko Uli i całej rodziny Pana Andrzeja - składamy najszczersze kondolencje i przytulamy najmocniej, jak potrafimy. Są ludzie, których nikt inny nie zastąpi...


Andrzej Turski żył 70 lat. Składamy najszczersze kondolencje.

Zmarł Andrzej Turski


Andrzej Turski na prezentacji jesiennej ramówki TVP INFO:

Zmarł Andrzej Turski
ONS
Newsy
Rodzina Turskiego zorganizuje mu piękny pogrzeb. Kiedy się odbędzie?
Pożegnanie wybitnego dziennikarza

Ostatni dzień starego roku przyniósł niezwykle smutną wiadomość - w wieku 70 lat zmarł Andrzej Turski , wybitny dziennikarz. Turski przechodził długą walkę z nowotworem, na początku grudnia trafił nawet do szpitala, ale ostatecznie tę walkę przegrał. Przypomnijmy: Andrzej Turski nie żyje Znane są już szczegóły ceremonii pogrzebowej zorganizowanej przez najbliższych dziennikarza. Pożegnanie Andrzeja Turskiego odbędzie się 7 stycznia w Warszawie. Msza święta za zmarłego rozpocznie się o godzinie 11.00 w kościele Andrzeja Boboli przy Rakowieckiej. Informację podało Polskie Radio. Jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje. Zobacz: Córka Turskiego umieściła WZRUSZAJĄCY wpis po śmierci ojca W spomnienie po Andrzeju Turskim:

Ula Chincz o śmierci Andrzeja Turskiego. Córka Andrzeja Turskiego
Akpa
Newsy
Córka Turskiego umieściła WZRUSZAJĄCY wpis po śmierci ojca
Jak czuje się Urszula Chincz?

W ostatni dzień 2013 roku media obiegła smutna wiadomość o odejściu Andrzeja Turskiego . Dziennikarz zmarł przegrywając w walce z nowotworem. Ikonę telewizji opłakiwały największe postaci świata polityki i show-biznesu, łącząc się w bólu z najbliższą rodziną. Komentarz po śmierci Turskiego zamieściła na Facebooku także jego córka, Urszula Chincz . Na swoim fanpage''u prezenterka "Pytania na śniadanie" udostępniła zdjęcie rodziców, które jest ilustracją do wzruszającego wpisu: - Moi rodzice dziś obchodzą 43 rocznicę ślubu. A teraz znów są razem. Ogrom wsparcia i ciepłych słów od Was jest niezwykły. Dziękuję Jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje. Zobacz: Nie żyje Andrzej Turski  

Henryk Loska, Krystyna Loska
East News
Newsy
Nie żyje Henryk Loska, mąż Krystyny Loski i ojciec Grażyny Torbickiej. Żegna go cały świat polskiej piłki
Nie żyje Henryk Loska, mąż Krystyny Loski i ojciec Grażyny Torbickiej. Żegna go cały świat polskiej piłki

W sobotę zmarł Henryk Loska, znany działacz PZPN, mąż Krystyny Loski i ojciec Grażyny Torbickiej . Miał 83 lata. Henryk Loska był związany ze śląską piłką, szczególnie Górnikiem Zabrze. Wychowywał się w Tychach, tam też poznał swoją przyszłą żonę - Krystynę Szostak, która później została jedną z najpopularniejszych polskich spikerek. Para wychowała córkę - Grażynę.   Henryka Loskę żegna nie tylko rodzina, ale też cały świat polskiej piłki. Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 4 czerwca 2016 roku odszedł od nas Henryk Loska. Pan Loska to zasłużona postać, która całe swoje życie poświęciła polskiej piłce nożnej. Był zaufanym współpracownikiem Kazimierza Górskiego, wybitnym działaczem, a ostatnio przewodniczącym Klubu Seniora PZPN. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego i składamy najszczersze kondolencje" - pisze w oświadczeniu Polski Związek Piłki Nożnej. Kondolencje złożył też prezes PZPN Zbigniew Boniek. O panu Henryku pisze jako o ulubionym koledze: Polska Piłka straciła dzisiaj wielkiego człowieka- odszedł mój ulubiony kolega/działacz-Henryk Loska.Kondolencje dla Rodziny.R.I.P My również rodzinie i przyjaciołom składamy kondolencje.   Pan Henryk Loska z żoną, córką i jej mężem Adamem. Jego dwie miłości - żona Krystyna i piłka... Henryk i Krystyna. Z córką Grażyną Torbicką.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner