Joanna Przetakiewicz w czerwonej kreacji

Kolejny sukces Joanny Przetakiewicz! Nicole Scheriznger zamieściła na Instagramie zdjęcie w kombinezonie zaprojektowanym przez markę La Mania. Przepiękna wokalistka nie jest jedyną zagraniczną gwiazdą, która pokazała się w projekcie Joanny Przetakiewicz. Co wybrała Nicole Scheriznger? Była członkini Pussycat Dolls postawiła na kombinezon w biało-granatowe pasy z głęboko wyciątym dekoltem! Światowej sławy gwiazda wygląda bardzo seksownie, a projektem od Joanny Przetakiewicz podkreśliła wszystkie swoje atuty.

Projektantka pochwaliła się sukcesem na Instagramie i nie kryje tego, że jest bardzo szczęśliwa, że jej projekty zachwyciły kolejną gwiazdę:

Nicole Scherzinger nosi kombinezon od La Manii <3 Kochamy Twój talent i gratulujemy wspaniałej kariery oraz nowego projektu #xf!

Wcześniej projekt Joanny Przetakiewicz miała na sobie między innymi Ellie Goulding. Piosenkarka wybrała transparentną koszulę w granatowym kolorze. Z kolei wokalistka Ella Eyre pokazała się na czerwonym dywanie w sukience La Manii na rozdani prestiżowych nagród muzycznych Brit Awards. Bez wątpienia projektantka ma powód do dumy, a my jej gratulujemy!

 

Zobacz: Ewa Chodakowska na Mykonos bawi się z Hanną Lis i Joanną Przetakiewicz! Jak? Zobaczcie to WIDEO​

 

Nicole Scherzinger w kombinezonie La Manii

Nicole Scherzinger w kombinezonie w paski

Joanna Przetakiewicz ma powody do dumy!

Joanna Przetakiewicz
ons.pl

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz La Mania