Nicole Kidman przesadziła z botoksem
ONS

Nicole Kidman przesadziła z botoksem?

Nicole Kidman przesadziła z botoksem
ONS

Festiwal Filmowy w Cannes to impreza, która skupia największe gwiazdy ze świata filmu, muzyki i szeroko pojętej rozrywki. Słynny czerwony dywan przyciąga duże nazwiska i prezentować się na nim doskonale to wręcz obowiązek. Pokazywaliśmy wam już najpiękniejsze kreacje tegorocznej edycji. Przypomnijmy: Najlepsze kreacje gwiazd w Cannes

Czasami jednak przesadne dążenie do perfekcji może się źle skończyć. Przekonała się o tym Nicole Kidman, która zainwestowała dużo nie tylko w efektowne sukienki, ale najwyraźniej też w wizyty u... chirurga. Australijska aktorka przyciągała spojrzenia na wczorajszej premierze filmu "Inside LLewyn Davis", ale to nie jej fantastyczna kreacja była tego przyczyną. Bardziej rzucała się w oczy zbotoksowana do granic możliwości twarz Kidman, która przy każdej próbie wyrażenia jakichkolwiek emocji wyglądała tak, jakby zaraz miała wybuchnąć. Jesli mamy być szczerzy to patrząc na zdjęcia Nicole sami nie wiemy, czy ona się na nich uśmiecha czy wręcz przeciwnie - coś ją boli... Szkoda, bo niedawno obiecała, że nie wróci już do ostrzykiwania swojej pięknej niegdyś twarzy (zobacz: "Nie stosuję już botoksu")

Poniżej zdjęcia Nicole Kidman z Cannes. Powinna odstawić botoks?Zobacz też Nicole Kidman i inne gwiazdy na jednej z filmowych premier w Cannes:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03