Nicole Saleta
EastNews

 

Zaledwie kilka miesięcy temu media informowały o drugim przeszczepie córki Przemysława Salety i Ewy Pacuły. Okazało się wówczas, że po 11 latach od pierwszej operacji, Nicole Saleta przeszła kolejną transplantację. Niestety, teraz mama Nicole poinformowała,  że przeszczepiona nerka nie przyjęła się. Ewa Pacuła w rozmowie z Wideoportalem opowiedziała o stanie zdrowia swojej córki. 

 

Jak czuje się Nicole Saleta?

Ewa Pacuła w najnowszym wywiadzie opowiedziała o dramacie swojej córki. Gwiazda przyznała, że Nicole czuje się dobrze, ale przechodzi teraz dializy. Specjaliści próbują dowiedzieć się, dlaczego organizm córki Przemysława Salety i Ewy Pacuły odrzuca przeszczepiony organ - wtedy Nicole będzie mogła przejść kolejną operację. 

Drugi przeszczep nerki mojej córki nie udał się. Po pół roku nerka poszła do kosza. Sprawa jest skomplikowana, a Nicole wróciła na dializy. Czuje się dobrze. Będziemy dążyć do kolejnego przeszczepu-Ewa Pacuła przyznała w rozmowie z Wideoportalem. 

Córce Przemysława Salety i Ewy Pacuły życzymy więc dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby trzecia transplantacja zakończyła się sukcesem!

 

Zobacz także: Dramat córki Przemka Salety. Pacuła: Nika nigdy nie wyzdrowieje

 

Drugi przeszczep nerki u Nicole Salety nie przyjął się.

Nicole Saleta i Przemysław Saleta na 3. Gali Polskiej Transplantologii

Ewa Pacuła przyznała, że jej córka musi przechodzić dializy.

Ewa Pacuła, Nicole Saleta