Nicole Saleta
EastNews

"Drugi przeszczep nerki mojej córki nie udał się" Wstrząsające wyznanie Ewy Pacuły! Jaki jest stan Nicole Salety?

Nicole Saleta
EastNews

 

Zaledwie kilka miesięcy temu media informowały o drugim przeszczepie córki Przemysława Salety i Ewy Pacuły. Okazało się wówczas, że po 11 latach od pierwszej operacji, Nicole Saleta przeszła kolejną transplantację. Niestety, teraz mama Nicole poinformowała,  że przeszczepiona nerka nie przyjęła się. Ewa Pacuła w rozmowie z Wideoportalem opowiedziała o stanie zdrowia swojej córki. 

 

Jak czuje się Nicole Saleta?

Ewa Pacuła w najnowszym wywiadzie opowiedziała o dramacie swojej córki. Gwiazda przyznała, że Nicole czuje się dobrze, ale przechodzi teraz dializy. Specjaliści próbują dowiedzieć się, dlaczego organizm córki Przemysława Salety i Ewy Pacuły odrzuca przeszczepiony organ - wtedy Nicole będzie mogła przejść kolejną operację. 

Drugi przeszczep nerki mojej córki nie udał się. Po pół roku nerka poszła do kosza. Sprawa jest skomplikowana, a Nicole wróciła na dializy. Czuje się dobrze. Będziemy dążyć do kolejnego przeszczepu-Ewa Pacuła przyznała w rozmowie z Wideoportalem. 

Córce Przemysława Salety i Ewy Pacuły życzymy więc dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby trzecia transplantacja zakończyła się sukcesem!

 

Zobacz także: Dramat córki Przemka Salety. Pacuła: Nika nigdy nie wyzdrowieje

 

Drugi przeszczep nerki u Nicole Salety nie przyjął się.

Nicole Saleta i Przemysław Saleta na 3. Gali Polskiej Transplantologii

Ewa Pacuła przyznała, że jej córka musi przechodzić dializy.

Ewa Pacuła, Nicole Saleta

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49