Nicki Minaj urodziła

Nicki Minaj urodziła! Piosenkarka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Nicki Minaj urodziła

Radosne wieści dotarły do mediów! Nicki Minaj i Kenneth Petty zostali rodzicami. O narodzinach pierwszego dziecka popularnej piosenkarki jako pierwszy poinformował E! News. Według ustaleń amerykańskiego serwisu internetowego zajmującego się życiem gwiazd wynika, że 37-letnia artystka urodziła w środę, 30 września. Te doniesienia potwierdza również portal TMZ. Podobno poród gwiazdy odbył się w jednej z luksusowych klinik w Los Angeles. 

Zobacz także: Pamiętacie zachcianki Beyonce w Polsce? To nic przy tym, czego żąda Nicki Minaj!

Na razie jednak świeżo upieczeni rodzice nie pochwalili się swoim maleństwem w mediach społecznościowych. Nie wiadomo również jakiej płci jest dziecko, ani jak dostało na imię. Piosenkarka przez całą ciążę nie była zbyt aktywna na Instagramie, a jej ostatni post został wstawiony na początku sierpnia. O swoim stanie artystka poinformowała fanów również dość późno, więc wygląda na to, że z ogłoszeniem narodzin maleństwa, piosenkarka również nie będzie się spieszyć. 

Ojcem dziecka Nicki Minaj jest Kenneth Petty. Para powiedziała sobie "tak" zaledwie po roku znajomości. Ich ślub odbył się w październiku 2019 roku. Kenneth Petty ma 42 lata, jest producentem i raperem. Ma za sobą również kryminalną przeszłość - dwukrotnie został skazany! W 1995 roku Petty usłyszał wyrok za próbę gwałtu na szesnastolatce. 9 lat później trafił do więzienia za śmiertelne postrzelenie mężczyzny.

Fani gwiazdy z pewnością z niecierpliwością czekają na pierwsze zdjęcie maleństwa. Mamy nadzieję, że to niedługo się pojawi. Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować świeżo upieczonym rodzicom! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love. Marriage. Baby carriage. Overflowing with excitement & gratitude. Thank you all for the well wishes. 💛

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Według doniesień zagranicznych portali, Nicki Minaj i Kenneth Petty, zostali rodzicami 30. września. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Preggers 💛

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 

Więcej na temat Nicki Minaj
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01