Nergal trzyma spermę w lodówce

Nergal trzyma dzieci w lodówce!

Nergal trzyma spermę w lodówce

Nergal rzadko opowiada o sobie i swoim życiu. Jednak jak już to robi, to na światło dzienne wychodzą dość ciekawe fakty. Muzyk w swoim ostatnim wywiadzie, którego udzielił dwutygodnikowi "Gala" podzielił się informacją na temat tego, co przechowuje w lodówce:

- W mojej lodówce cały czas obok moich przyszłych dzieci stoi szklany pojemniczek, w którym trzymam swoją krew - powiedział wokalista. Przed chemioterapią każdy myślący facet powinien zabezpieczyć swoje nasienie. Nigdy nie wiesz, jak wielkich spustoszeń w twoim organizmie dokona chemia czy naświetlanie - dodaje.


Adam Darski wierzy również w metafizyczne i symboliczne znaczenie krwi. Już niedługo jego DNA zamieni się bowiem w sztukę.

- W okresie poprzeszczepowym byłem częstym gościem Akademii Medycznej. Pewnego dnia poprosiłem panią pielęgniarkę o dodatkową fiolkę z krwią. Jestem w przededniu podróży do Rosji, gdzie w Moskwie spotkam się z autorem okładki dziesiątego albumu Behemotha - opowiada Nergal. To malarz symbolista, ale też okultysta. Przekażę mu ją, a on zmiesza moją krew z farbą i wykorzysta malując okładkę. To czysta alchemia, transformacja mojego DNA w sztukę.


Tymi wypowiedziami Nergal potwierdził, że ma w sobie coś z szatana. Nie są mu obce praktyki, które balansują na krawędzi metafizyki i czarnej magii.

Więcej na temat Nergal dzieci gwiazd
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11