ONS
Newsy

Nergal przyjechał na urodziny Dody!

Nie mógł opuścić tak ważnej uroczystości
Doda obchodziła wczoraj swoje urodziny. Dzień ten spędziła oczywiście w towarzystwie swojego narzeczonego Nergala, który mimo rekonwalescencji po przeszczepie szpiku przyjechał do Warszawy na urodziny ukochanej.

Wieczorem para wyszła z domu Dody i Nergal zawiózł Rabczewską do klubu Show, gdzie miała zamkniętą imprezę urodzinową z prezentami, tortem i kwiatami.

Nergal nie mógł uczestniczyć w samej uroczystości ze względu na obniżoną odporność i możliwość zarażenia się, dlatego czekał na Dodę w samochodzie.

Po skończonej imprezie para pojechała razem do domu, zapewne świętować prywatną część urodzin Dody. Jak widać nieprawdziwe są plotki, że w związku tej znanej pary źle się dzieje.
ALLONS_866596_doda , nergal06.JPG
Newsy
Menedżer Dody potwierdza: Nie są już razem!
Wszyscy mieli nadzieję, że to jednak blef. Jest oficjalne oświadczenie

Od środy żyjemy doniesieniami o rozstaniu Dody i Nergala. Para w ostatnim czasie sporo razem przeszła, choroba Nergala, przeszczep szpiku. Doda też odchorowała ten stres i trafiła w grudniu do szpitala. Wydawało się, że przetrwali próbę ciężkiej choroby, kiedy gruchnęłą wieść o rozstaniu. Podobno Nergal sprowokował kłótnię i zerwał z Dodą przez telefon… - Nie są już razem i nie ma sensu tego ukrywać. Jednak Doda, nauczona doświadczeniem z przeszłości, nie będzie komentować szczegółów ze swojego prywatnego życia – mówi tylko w „Party” menedżer Dody - Jarosłąw Burdek. Jest to pierwsza oficjalna wypowiedź w tej sprawie. Doda i Nergal nie komentują całego zajścia. Więcej o związku Dody i Nergala przeczytasz w dzisiejszym wydaniu "Party"!

doda2.jpg
ONS
Newsy
Nergal dał Dodzie oryginalny prezent
Jesteśmy pewni, że wykreuje nową modę!

Tegoroczne urodziny Dody były wyjątkowe, gdyż pojawił się nich jej narzeczony – Adam Darski. Do końca nie było wiadomo, czy Nergal pojawi się w Warszawie, bo po przeszczepie szpiku kostnego, który ostatnio przeszedł, lekarze kazali mu unikać wszelkich bakterii. A jak wiemy Doda ostatnio była przeziębiona, pisała nawet o tym na swoim Facebooku. Jednak narzeczony zrobił Dorocie nie lada niespodziankę, kiedy w dniu urodzin przyjechał do Warszawy. Jeszcze większą niespodzianką był prezent, jaki Doda dostała od Nergala – złotą blaszkę na łańcuszku  z wygrawerowaną grupą krwi artystki.  Uważamy, że jest to bardzo oryginalny i bardzo piękny prezent. Teraz Dorota będzie miała informację o grupie krwi zawsze przy sobie, tak na wszelki wypadek. Widać, że dla Darskiego zdrowie narzeczonej jest równie cenne jak jego własne. Piękny gest, może znajdzie naśladowców.

ONS
Newsy
Doda jest załamana!
Źle znosi rozstanie

Kilka dni temu Doda udzieliła niejednoznacznej wypowiedzi, że żyje z Nergalem na odległość i nie wie co będzie dalej. Od tego momentu posypała się lawina pytań, czy to już koniec? Złośliwi, którzy od miesięcy twierdzili, że związek Dody i Nergala istnieje tylko dlatego, że Darskiego dopadła straszna choroba, zacierają ręce. Okazuje się, że to wcale nie uczucie Dody wygasło jak do tej pory twierdzono. Rzekomo to Nergal miał już dosyć tego związku... Wczoraj informowaliśmy, że podobno to Adam rzucił Dorotę i to w straszny sposób - przez telefon! Okazuje się, że uczucie wokalistki do Nergala było jednak bardzo silne i nie może się ona po tym wszystkim pozbierać. - Doda źle znosi to rozstanie. Nie chce się z nikim widzieć, woli być sama. Jest naprawdę załamana - twierdzi informator "Faktu". Oboje jednak wciąż milczą jak grób. Mimo rzuconego od niechcenia zdania Dody, że nie wiadomo co będzie dalej, nie mamy jasnej sytuacji, czy najpopularniejsza para showbiznesu naprawdę się rozstała. Myślicie, że po tej miłości zostały już tylko zgliszcza? pijavka

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner