Nergal przyznał się do poprawiania urody w programie Agnieszki Szulim
ONS

Nergal przyznał się do poprawiania urody w programie Szulim. Nie skończyło się to dobrze

Nergal przyznał się do poprawiania urody w programie Agnieszki Szulim
ONS

Adam "Nergal" Darski poza działalnością muzyczną, zajął się również niedawno profesjonalną pielęgnacją męskiej urody. Muzyk kilka tygodni temu otworzył swój pierwszy salon fryzjerski, w którym można m.in. modelować brodę. Na imprezie pojawiło się mnóstwo celebrytów. Przypomnijmy: Celebryci na otwarciu salonu fryzjerskiego Nergala

Okazuje się, że Nergal lubi czasem eksperymentować ze swoim wyglądem. Niedawno artysta gościł w programie Agnieszki Szulim "Stylowy magazyn" obok doktora Marcina Ambroziaka, specjalisty od medycyny estetycznej. Okazało się, że Adam zgodził się kiedyś na jeden z zabiegów u lekarza w klinice, niestety, nie skończyło się to dla niego najlepiej. Darski opowiedział zabawną historię spotkania z doktorem:

Pan doktor siedzi, ja idę się malować no i rozmawiam z panią kosmetyczką i mówię: Wiesz, kiedyś też poszedłem, raz mnie była dziewczyna zabrała, bo stwierdziła, że mam coś zapadnięte, bo kosmetyczka zasugerowała, że muszę sobie coś wstrzyknąć. Na szczęście po przebytych historiach hematologicznych mi nie wolno było żadnych ingerencji w tkankę robić. Ale kiedyś miałem taką sytuację i poszedłem i dałem sobie jeden policzek nakłuć czymś, ale nie pamiętam czym. Ale wywaliłem kopyta do góry, zemdlałem, uciekłem stamtąd.  - opowiadał Nergal.


Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Doda i Nergal byli na tej samej imprezie. Darski wolał towarzystwo innej gwiazdyOtwarcie salonu Nergala:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53