Nergal i Ks. Boniecki spotkali się na Krakowskich Targach Książki

Nergal i Ks. Boniecki jak starzy przyjaciele

Nergal i Ks. Boniecki spotkali się na Krakowskich Targach Książki

Adam Darski znany jest ze swoich dość odważnych poglądów na temat religii chrześcijańskiej. Jego wypowiedzi o kościele często mają wręcz heretyczny wydźwięk. Jednak wśród polskich duchownych znalazły się jednostki, które potrafiły wejść w dialog z muzykiem oraz nie potępiły go, gdy był linczowany przez opinię publiczną. Taką osobą niewątpliwie jest ksiądz Adam Boniecki, który bronił Nergala w czasie zamieszania wokół jego występów w programie „The Voice Of Poland”.  Ostatnio obaj panowie spotkali się na Targach Książki, które odbywały się w Krakowie.

Zobacz: Nergal pokazał jak cierpiał w szpitalu

Nergal na swoim profilu na portalu społecznościowym zamieścił zdjęcie upamiętniające owe spotkanie. Do fotografii został dołączony komentarz, w którym muzyk oświadczył, że sprezentował byłemu redaktorowi naczelnemu „Tygodnika Powszechnego” egzemplarz swoje książki „Sacrum Profanum”. Ksiądz natomiast poprosił go o dedykację.

Mimo iż Nergal i Ks. Boniecki diametralnie różnią się poglądami, to w czystych relacjach między ludzkich potrafią obdarzyć drugą stronę prostym gestem życzliwości. Jak widać sympatia ponad wszelkimi podziałami jest możliwa.

Więcej na temat Nergal Ks. Boniecki
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53