East News

Dmuchane usta, brwi jak z Instagrama? One pokazują, że można być piękną i bez tego!

East News

W świecie, w którym z każdej strony atakują nas wyretuszowane zdjęcia i instagramowe trendy, trudno jest  zachować zdrowy rozsądek. Nawet jeśli wiemy, że idealna cera na zdjęciu to efekt filtra, a pełne usta to wynik pracy lekarza medycyny estetycznej, to i tak porównujemy się do tego, co oglądamy w internecie czy telewizji.

Na szczęście istnieją gwiazdy, które mówią twarde: "Nie!" instagramowej sztuczności i zachwycają nas swoim naturalnym pięknem.

Alicia Keys

EastNews

Uznawana za ikonę ruchu #NoMakeup piosenkarka ponad dwa lata temu całkowicie zrezygnowała z makijażu. Od tamtej pory na wszelkich galach czy występach pojawia się bez grama kosmetyków na twarzy. Jest to jej osobisty protest przeciwko nieustannemu dążeniu do ideału, którego i tak nigdy nie udaje nam się osiągnąć. Chce w ten sposób udowodnić innym kobietom, że każda z nas jest piękna na swój własny sposób.

 

Zamiast chować swoją skórę pod makijażem, Alicia stawia na zdrowe odżywianie, dokładną pielęgnację oraz zabiegi czy akupunkturę. Dzięki temu może cieszyć się świetlistą i gładką cerą.

Zgadzasz się z podejściem Alicii Keys? Kliknij i zobacz, co o instagramowych trendach i naturalnym podkreślaniu urody mówią modelka Kamila Szczawińska, makijażystka Małgorzata Smelcerz oraz Sławomir Sobusiak, dyrektor zarządzający BTL Polska.

 

 

Modelka, makijażystka oraz dyrektor BTL rozmawiają o tym, jaki wpływa mają na nas trendy z mediów społecznościowych i wyretuszowane zdjęcia z okładek magazynów.

Emma Stone

East News

Emmę Stone podziwiamy za oryginalną, dziewczęcą urodę i niesamowity urok. Aktorka stawia zwykle na naturalny i świeży makijaż, który podkreśla jej ogromne oczy. Aż trudno uwierzyć, że jako nastolatka zmagała się z poważnym trądzikiem. Z tego powodu, stawia teraz przede wszystkim na pielęgnację cery i nie przesadza z poprawianiem swojej urody skalpelem. Jedyna zmiana, jaką można zauważyć w jej wyglądzie to delikatnie powiększone usta, które jednak wciąż pasują kształtem do reszty jej twarzy.

Kate Winslet

EastNews

Kate Winslet zachwyca nas swoją klasyczną urodą i autentycznością od lat 90-tych. 42-letnia aktorka nie wstydzi się pojawiających się dookoła oczu czy ust zmarszczek. Co więcej, w swoich kontraktach reklamowych zastrzega, że nie zgadza się na retuszowanie swoich zdjęć. Jest wielbicielką wszelkich maseczek nawilżających i zabiegów poprawiających jędrność skóry, jednak trzyma się z daleka od botoksu czy innych, bardziej inwazyjnych metod poprawiania wyglądu. 

Artykuł sponsorowany. Materiał powstał we współpracy z marką BTL.

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08