Neonowe kolory zaczynają królować na polskich salonach! Karolina Szostak, czy Natasza Urbańska? Której gwieździe bardziej pasują?

 

Polskie gwiazdy coraz częściej zaczynają bawić się modą. I są w tym coraz odważniejsze. Jak Karolina Szostak i Natasza Urbańska. Panie w ostatnim czasie pojawiły się w bardzo oryginalnych kreacjach, w kolorze, na który wiele kobiet by się nie zdecydowało!

Dziennikarka, czy piosenkarka? Której z nich bardziej pasuje neonowy kolor? GŁOSUJ

Polecamy: Klaudia Halejcio i Lara Gessler w najodważniejszych stylizacjach na pokazie Bizuu! Która wyglądała lepiej? POJEDYNEK

 

Karolina Szostak na ramówce Polsatu
ONS

Karolina Szostak postawiła na neonową sukienkę od Marlu oraz bardzo modne ostatnio buty na obcasie z przezroczystymi paskami. Całość uzupełniła mała torebka w identycznym kolorze. Biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory dziennikarka bała się takich kolorów i pozowała głównie w ciemnych stylizacjach, należą jej się brawa!

 

Natasza Urbańska na pokazie mody Bizuu 2018
ONS.pl

Natasza Urbańska modą bawi się od dawna, lecz nie każda jej stylizacja jest tak udana jak ta! W dwuczęściowym komplecie pojawiła się na pokazie mody Bizuu i zachwyciła! Wszystkie oczy były skierowane głównie na nią! Do kreacji dopasowała identyczne buty jakie miała Karolina oraz przezroczystą, dużą torbę. Efekt? WOW!


Może Cię również zainteresować:

"Zawsze jak się dużo schudnie, to te kilogramy wracają" Karolina Szostak znów się odchudza? Posłuchajcie, co nam zdradziła!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut