Polskie gwiazdy coraz częściej zaczynają bawić się modą. I są w tym coraz odważniejsze. Jak Karolina Szostak i Natasza Urbańska. Panie w ostatnim czasie pojawiły się w bardzo oryginalnych kreacjach, w kolorze, na który wiele kobiet by się nie zdecydowało!

Dziennikarka, czy piosenkarka? Której z nich bardziej pasuje neonowy kolor? GŁOSUJ

Polecamy: Klaudia Halejcio i Lara Gessler w najodważniejszych stylizacjach na pokazie Bizuu! Która wyglądała lepiej? POJEDYNEK

 

Karolina Szostak postawiła na neonową sukienkę od Marlu oraz bardzo modne ostatnio buty na obcasie z przezroczystymi paskami. Całość uzupełniła mała torebka w identycznym kolorze. Biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory dziennikarka bała się takich kolorów i pozowała głównie w ciemnych stylizacjach, należą jej się brawa!

 

Natasza Urbańska modą bawi się od dawna, lecz nie każda jej stylizacja jest tak udana jak ta! W dwuczęściowym komplecie pojawiła się na pokazie mody Bizuu i zachwyciła! Wszystkie oczy były skierowane głównie na nią! Do kreacji dopasowała identyczne buty jakie miała Karolina oraz przezroczystą, dużą torbę. Efekt? WOW!