Natalia Szroeder wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4
Newsy

Znamy kolejną uczestniczkę „TTBZ”! To artystka bliska Liberowi

O kogo chodzi?

Kolejna edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudza wiele emocji, a najbardziej ciekawi fakt, kogo zobaczymy na jesieni na antenie Polsatu. Nam już udało się ustalić, że z pewnością wystąpi jeden z braci Kwiatkowskich. Zobacz: Kwiatkowski wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”! Tylko który - Michał czy Dawid...

Do grona gwiazd w czwartej części popularnego programu dołączy też utalentowana wokalistka, która na stałe współpracuje z Liberem i który wypromował jej talent. Jak udało nam się dowiedzieć, swoje umiejętności wokalne i aktorskie przed wielomilionową publicznością zaprezentuje Natalia Szroeder. To kolejne wyzwanie dla młodej artystki i z pewnością poszerzenie umiejętności i warsztatu wokalnego.

Będziecie jej kibicować?

Twoja twarz Brzmi Znajomo edycja 5
Facebook
TV-Show
Znamy kolejnego uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kim jest?
Znamy kolejnego uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kim jest?

Michał Rudaś kolejnym uczestnikiem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Informację o jego uczestnictwie w show podał "Fakt". Michał Rudaś śpiewa chórkach w programie "Jaka to melodia?", więc większość widzów z pewnością go kojarzy. Wokalista dołączy do Joanny Moro i Radosława Pazury. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak artysta poradzi sobie na scenie i czy posiada umiejętności aktorskie.   Kilka dni temu pod znakiem zapytania stanął udział w programie Joanny Moro. Aktorka doznała kontuzji, ale na szczęście już powoli  wraca do zdrowia, a jej fani mogą odetchnąć z ulgą. W gronie artystów zobaczymy też Radosława Pazurę, który miał pojawić się w poprzedniej edycji. Niestety ze względu na inne zobowiązania zawodowe nie mógł tego dokonać.   My z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" , a Wy?   Zobacz:  Jak wiele pamiętasz ze wszystkich edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Sprawdź się w QUIZIE!   Michał Rudaś wystąpi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"   W programie weźmie udział też Joanna Moro

Twoja twarz Brzmi Znajomo edycja 5
Facebook
TV-Show
TYLKO U NAS! Znamy kolejnego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To brat znanego aktora
TYLKO U NAS! Znamy kolejnego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To brat znanego aktora

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Radosław Pazura wystąpi w szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Aktor będzie mógł popisać się swoimi zdolnościami aktorskimi i wokalnymi. Co ciekawe, Radosław Pazura dostał już zaproszenie do poprzedniej, piątej edycji show. Niestety, wówczas musiał odmówić ze względu na zobowiązania zawodowe za granicą. Teraz, jak udało dowiedzieć się Party.pl, nic nie stoi na przeszkodzie, aby młodszy brat Cezarego Pazury wziął w udział w lubianym przez widzów programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Radek Pazura jest po rozmowach z producentami i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - zdradza nasz informator.  Z pewnością będzie to dla niego duże wyzwanie, a my trzymamy kciuki! Kilka tygodni temu portal wirtualnemedia.pl poinformował, że w show zobaczymy również Joannę Moro. Aktorka również próbuje swoich sił poza granicami Polski i nie wychodzi jej to najgorzej. Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w show?   Zobacz:  Radosław Pazura szczerze o swojej wierze: "Nawróciłem się"! Zdradził kiedy to się stało...​   Radosław Pazura wystąpi w szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Aktor zmierzy się z trudnymi metamorfozami!

Maja Bohosiewicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Znamy kolejnego uczestnika TTBZ. Zaskakujący wybór Polsatu
Kto będzie śpiewał jesienią przeboje gwiazd?

Kilka miesięcy temu odbywały się castingi do pierwszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo . Pojawiło się na nim sporo gwiazd, ale sporo z nich z dość dużą rezerwą podchodziło do propozycji Polsatu. Zupełnie niepotrzebnie, bo show okazało się prawdziwym hitem wiosennej ramówki. Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem negocjacji z celebrytami, którzy mają pojawić się w drugiej edycji programu. Przypomnijmy: Urbańska wkurzyła się: "Nie jestem marionetką Janusza!" Wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Chętnych do udziału w show nie brakuje, a producenci zamykają powoli listę potencjalnych kandydatów. Podpisano też już pierwsze umowy, a do potwierdzonych wcześniej Joanny Liszowskiej i Jacka Kawalca dołączyło kolejne nazwisko. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpi Maja Bohosiewicz . Dla siostry Soni będzie to pierwsza tak duża produkcja telewizyjna, w której weźmie udział, nie licząc ról w serialach. Zakontraktowanie Mai nie jest niespodzianką. Jest młoda, piękna, utalentowana i będzie miała w końcu okazję pokazać, że potrafi śpiewać. Jej twarz jeszcze nie opatrzyła się widzom, a okładka "Playboya" sprzed kilku miesięcy narobiła sporo szumu. Maja może okazać się czarnym koniem programu, a Sonia z pewnością będzie jej mocno kibicować - zdradza w rozmowie z nami osoba z produkcji "TTBZ". Będziecie oglądać drugą edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zobacz: Naga sesja Mai Bohosiewicz w Playboyu - poszła na całość Maja Bohosiewicz w Playboyu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner