Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Natalia Szroeder wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4
Newsy

Znamy kolejną uczestniczkę „TTBZ”! To artystka bliska Liberowi

O kogo chodzi?

Kolejna edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudza wiele emocji, a najbardziej ciekawi fakt, kogo zobaczymy na jesieni na antenie Polsatu. Nam już udało się ustalić, że z pewnością wystąpi jeden z braci Kwiatkowskich. Zobacz: Kwiatkowski wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”! Tylko który - Michał czy Dawid...

Do grona gwiazd w czwartej części popularnego programu dołączy też utalentowana wokalistka, która na stałe współpracuje z Liberem i który wypromował jej talent. Jak udało nam się dowiedzieć, swoje umiejętności wokalne i aktorskie przed wielomilionową publicznością zaprezentuje Natalia Szroeder. To kolejne wyzwanie dla młodej artystki i z pewnością poszerzenie umiejętności i warsztatu wokalnego.

Będziecie jej kibicować?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Twoja twarz Brzmi Znajomo edycja 5
Facebook
TV-Show
Znamy kolejnego uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kim jest?
Znamy kolejnego uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kim jest?

Michał Rudaś kolejnym uczestnikiem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Informację o jego uczestnictwie w show podał "Fakt". Michał Rudaś śpiewa chórkach w programie "Jaka to melodia?", więc większość widzów z pewnością go kojarzy. Wokalista dołączy do Joanny Moro i Radosława Pazury. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak artysta poradzi sobie na scenie i czy posiada umiejętności aktorskie.   Kilka dni temu pod znakiem zapytania stanął udział w programie Joanny Moro. Aktorka doznała kontuzji, ale na szczęście już powoli  wraca do zdrowia, a jej fani mogą odetchnąć z ulgą. W gronie artystów zobaczymy też Radosława Pazurę, który miał pojawić się w poprzedniej edycji. Niestety ze względu na inne zobowiązania zawodowe nie mógł tego dokonać.   My z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" , a Wy?   Zobacz:  Jak wiele pamiętasz ze wszystkich edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Sprawdź się w QUIZIE!   Michał Rudaś wystąpi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"   W programie weźmie udział też Joanna Moro

Twoja twarz Brzmi Znajomo edycja 5
Facebook
TV-Show
TYLKO U NAS! Znamy kolejnego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To brat znanego aktora
TYLKO U NAS! Znamy kolejnego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To brat znanego aktora

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Radosław Pazura wystąpi w szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Aktor będzie mógł popisać się swoimi zdolnościami aktorskimi i wokalnymi. Co ciekawe, Radosław Pazura dostał już zaproszenie do poprzedniej, piątej edycji show. Niestety, wówczas musiał odmówić ze względu na zobowiązania zawodowe za granicą. Teraz, jak udało dowiedzieć się Party.pl, nic nie stoi na przeszkodzie, aby młodszy brat Cezarego Pazury wziął w udział w lubianym przez widzów programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Radek Pazura jest po rozmowach z producentami i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - zdradza nasz informator.  Z pewnością będzie to dla niego duże wyzwanie, a my trzymamy kciuki! Kilka tygodni temu portal wirtualnemedia.pl poinformował, że w show zobaczymy również Joannę Moro. Aktorka również próbuje swoich sił poza granicami Polski i nie wychodzi jej to najgorzej. Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w show?   Zobacz:  Radosław Pazura szczerze o swojej wierze: "Nawróciłem się"! Zdradził kiedy to się stało...​   Radosław Pazura wystąpi w szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Aktor zmierzy się z trudnymi metamorfozami!

Maja Bohosiewicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Znamy kolejnego uczestnika TTBZ. Zaskakujący wybór Polsatu
Kto będzie śpiewał jesienią przeboje gwiazd?

Kilka miesięcy temu odbywały się castingi do pierwszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo . Pojawiło się na nim sporo gwiazd, ale sporo z nich z dość dużą rezerwą podchodziło do propozycji Polsatu. Zupełnie niepotrzebnie, bo show okazało się prawdziwym hitem wiosennej ramówki. Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem negocjacji z celebrytami, którzy mają pojawić się w drugiej edycji programu. Przypomnijmy: Urbańska wkurzyła się: "Nie jestem marionetką Janusza!" Wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Chętnych do udziału w show nie brakuje, a producenci zamykają powoli listę potencjalnych kandydatów. Podpisano też już pierwsze umowy, a do potwierdzonych wcześniej Joanny Liszowskiej i Jacka Kawalca dołączyło kolejne nazwisko. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpi Maja Bohosiewicz . Dla siostry Soni będzie to pierwsza tak duża produkcja telewizyjna, w której weźmie udział, nie licząc ról w serialach. Zakontraktowanie Mai nie jest niespodzianką. Jest młoda, piękna, utalentowana i będzie miała w końcu okazję pokazać, że potrafi śpiewać. Jej twarz jeszcze nie opatrzyła się widzom, a okładka "Playboya" sprzed kilku miesięcy narobiła sporo szumu. Maja może okazać się czarnym koniem programu, a Sonia z pewnością będzie jej mocno kibicować - zdradza w rozmowie z nami osoba z produkcji "TTBZ". Będziecie oglądać drugą edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zobacz: Naga sesja Mai Bohosiewicz w Playboyu - poszła na całość Maja Bohosiewicz w Playboyu:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner