Dobra passa w życiu Natalii Szroeder

Natalia Szroeder wróciła do długich włosów! Zobaczcie, jak teraz wygląda

Dobra passa w życiu Natalii Szroeder

Natalia Szroeder rzadko eksperymentuje z włosami. Gwiazda stawia na naturalny kolor i zazwyczaj nosi rozpuszczone włosy lub związane w kucyk. Jednak kiedy piosenkarka już się odważy na zmianę, jest to ogromna metamorfoza. Tak było w przypadku ścięcia długich włosów na krótkiego boba! Teraz Natalia Szroeder znów zaskoczyła fryzurą. Zobaczcie na jaką zmianę zdecydowała się tym razem…

Natalia Szroeder wraca do długich włosów?

Już jakiś czas temu wokalistka umieściła na Instagramie swoje zdjęcie w długich włosach i napisała zabawny sposób na porost włosów.

Słuchajcie jaka akcja, wystarczy w pełnię księżyca zjeść siedem jajek, popić mlekiem (2-3 szklanki), następnie nasmarować głowę olejem (z pierwszego tłoczenia koniecznie), potem trzy razy się wokół własnej osi obrócić (w lewą stronę obroty) i już, i się budzisz z włosami do pasa - napisała gwiazda.

Widać, że Natalia Szroeder zatęskniła za swoją dawną fryzurą i najwidoczniej zamierza do niej wrócić. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w znacznie dłuższych, pofalowanych włosach. 24-latka zdecydowała się na  ich przedłużenie? Zobaczcie, jak teraz wygląda...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Co fani Natalii Szroeder sądzą o jej nowej fryzurze?

Fani wokalistki są zachwyceni jej nową fryzurą i subtelnym zdjęciem, które umieściła po krótkiej przerwie. W komentarzach pojawiają się same komplementy:

W tych włosach ci ładnie

Młoda Julia Roberts 👌🏻😍

Pięknie

Podoba Wam się nowa fryzura Natalii Szroeder?

 

Natalia Szroeder zatęskniła za długimi włosami...

Instagram

Jakiś czas temu gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie.

Natalia Szroeder
East News

 

Więcej na temat Natalia Szroeder
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10