Dobra passa w życiu Natalii Szroeder

Natalia Szroeder szczerze o założeniu rodziny! Artystka chce zostać mamą?

Dobra passa w życiu Natalii Szroeder

Natalia Szroeder w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła, czy chce założyć rodzinę i zostać mamą. Chociaż Natalia ma dopiero 24 lata to już od dawna należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Piosenkarka zachwyca swoim głosem i ma tysiące fanów, którzy ją uwielbiają. W mediach sporo emocji wzbudza związek artystki z raperem Quebonafide. Para jest razem już blisko dwa lata, ale zakochani nie komentują doniesień na swój temat i bardzo rzadko pokazują w sieci wspólne zdjęcia. Teraz  jednak artystka zdradziła, czy chciałaby zostać mamą!

Natalia Szroeder szczerze o swoich planach

Natalia Szroeder w wywiadzie dla portalu plejada.pl opowiedziała m.in. o początkach kariery, o swojej rodzinie oraz o debiucie na wielkim ekranie. Wokalistka zagrała w filmie "Jak zostać gansterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Filmowa Magda, w którą wciela się Natalia Szroeder, zachodzi w ciążę i wychodzi za mąż-teraz młoda gwiazda zdradziła, jak się czuła nosząc sztuczny ciążowy brzuszek.  Przy okazji zdradziła, czy w życiu prywatnym również chciałaby założyć rodzinę!

Z silikonowym brzuszkiem czułam się dziwnie. Ale bardzo chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci w przyszłości, więc to było dla mnie ekscytujące, że mogę zobaczyć, jak będę wyglądała kiedyś w ciąży- Natalia Szroeder zdradziła w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla plejady.pl.

Co ciekawe, Natalia przyznała, że noszenie sukni ślubnej wcale nie było dla niej czymś nowym. Dlaczego?

Przymierzałam już miliard takich w swoim życiu, bo je uwielbiam. Zawsze gdy odwiedzam zaprzyjaźnionych projektantów, to proszę ich, żeby pokazali mi, jakie mają nowe suknie ślubne i je mierzę- przyznała gwiazda,

Zaskoczeni?

Zobacz także: Zaskakująca metamorfoza Quebonafide! Aż trudno go rozpoznać. Zmienił się tak dla Natalii Szroeder?

Natalia Szroeder zdradziła, że w przyszłości chciałaby zostać mamą. 

Instagram

Piosenkarka zagrała ciężarną kobietę w filmie "Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa".

Natalia Szroeder na premierze filmu "Jak zostałem gangsterem"
East News

 

Więcej na temat Natalia Szroeder
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08