Natalia Siwiec z Mią na targach Natalia Siwiec w skórzanych spodniach Natalia Siwiec  z rodziną Natalia Siwiec robi selfie Natalia Siwiec
Natalia Siwiec z Mią

Natalia Siwiec jest jedną z gwiazd, które często są zapraszane na różnego rodzaju targi kosmetyczne. Celebrytka jest też ambasadorką kilku marek, a ostatnio na jednym z eventów branżowych pojawiła się z całą rodziną. Towarzyszyła jej córeczka Mia i mąż, Mariusz Raduszewski. 

Dziewczynka wyglądała uroczo w bardzo modnej narzutce w kratkę. Okazuje się jednak, że Mia dosyć szybko się znudziła. Zobaczcie, jak Natalia Siwiec spędziła czas z córką na targach kosmetycznych...

1/5
Natalia Siwiec z Mią na targach

Natalia Siwiec dużo czasu spędza ze swoją córką. Zabiera ją ze sobą nawet do pracy, a kiedy gwiazda zajmuje się wykonywaniem swoich obowiązków małą Mią zajmuje się wtedy tata. Tak też było tym razem! Dziewczynka przez jakiś czas była przy mamie, ale szybko znudziły jej się rozmowy i robienie zdjęć.

2/5
Natalia Siwiec w skórzanych spodniach

Kiedy dziewczynka się rozpłakała, Natalia Siwiec czule ją przytuliła się. A niedługo potem dzieckiem zajął się tata...

3/5
Natalia Siwiec  z rodziną

I wziął Mię na spacer, a wtedy zmęczona dziewczynka zasnęła. Trzeba przyznać, że gwiazda wybrała dla córki bardzo modny wózek. To uwielbiany przez wiele gwiazd Cybex Priam Jeremy Scott  model Cherubs Pink. Za ten model spacerówki trzeba zapłacić prawie 6 tys. zł!

4/5
Natalia Siwiec robi selfie

Kiedy Mia słodko spała Natalia Siwiec mogła wrócić do swoich obowiązków. Na liście znalazła się krótka sesja selfie, a potem przyszedł czas na zdjęcia z fanami. 

5/5
Natalia Siwiec

 

Więcej na temat Natalia Siwiec