Natalia Siwiec w dżinsowych mini sukienkach

Ilona Łepkowska o Natalii Siwiec: "To jest nikt!" Mamy odpowiedż Siwiec na tę krytykę! Przejęła się?

 Natalia Siwiec w dżinsowych mini sukienkach

Królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska, jest bezlitosna w ocenie aktorskiego talentu naszych polskich celebrytów. Dotychczas oberwało się już Katarzynie Cichopek, braciom Mroczek, Marcinowi Bosakowi czy też Dodzie.

 

Tym razem pisarka wzięła na celownik Natalię Siwiec. Zdaniem Łepkowskiej, Miss Euro, która dopiero co zadebiutowała małą rolą pokojówki w wystawianym w teatrze w Gdyni spektaklu "O co biega" ma marne szanse na zrobienie aktorskiej kariery.

Jestem pełna podziwu, jak wielką karierę można zrobić przez to, że się człowiek pokazał w T-shircie z napisem "Polska" na mistrzostwach Europy 2012 - skomentowała w rozmowie z portalem Mówimyjak.pl Jestem pełna podziwu dla umiejętności pani Siwiec robienia szumu wokół siebie z powodu spraw bardzo błahych i w ogóle nieistotnych. Jej temat to jest po prostu żaden temat. W ogóle szkoda o tym mówić, naprawdę. Rozmawiając o pani Siwiec, napędzamy jej tylko popularność. A przecież to jest nikt! To jest dziewczyna, która za pomocą iluś tam operacji plastycznych dopracowała się swojego wizerunku i która niczego nadzwyczajnego nie reprezentuje.

Okazuje się, że ostre słowa scenarzystki nie zniechęcają Natalii do spełnienia marzenia o byciu gwiazdą kina. Celebrytka podkreśla, że Ilona Łepkowska nie widziała nawet spektaklu z jej udziałem, więc nie za wiele wie o jej umiejętnościach aktorskich.

Nie widziałam ,żeby krytykowała moja grę aktorską. Wątpię, by nawet widziała przedstawienie, w którym gram... Słowa krytyki tylko mnie motywują ,wiec mogę tylko za nie podziękować. Życie zbyt wiele razy pokazało mi ,że nigdy nie można mówić nigdy.

Myślicie, że Natalia będzie chciała udowodnić Łepkowskiej, że ta nie ma racji? Kto wie, może po tych słowach celebrytka naprawdę zdecyduje się wziąć udział w castingu do produkcji Tarantino...

Więcej na temat Natalia Siwiec Ilona Łepkowska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41