Siwiec ocenia swoją urodę i inteligencję

Jaki iloraz inteligencji ma Natalia Siwiec?

Siwiec ocenia swoją urodę i inteligencję

O Natalii Siwiec znów zrobiło się głośniej. Wszystko za sprawą jej nowej rozbieranej sesji w klimacie sado-maso, która pojawi się w marcowym numerze miesięcznika "CKM". Do ostrych zdjęć z udziałem modelki został dołączony wywiad, w którym Miss Euro ocenia samą siebie. Zobacz: OGROMNY biust Natalii Siwiec na okładce CKM. Sexy?

Siwiec ma o sobie bardzo dobre zdanie. Modelka w rozmowie z magazynem oceniła m.in. swoją urodę. W tej kwestii Natalia jest odrobinę samokrytyczna i doskonale wie, że na zdjęciach do kolorowych pism wygląda się dużo lepiej niż w prawdziwym życiu.

- Teraz, jak pozuję do CKM–u, mam zrobioną fryzurę i sexy bieliznę, to daję sobie 10. Lecz w zwykły dzień, jak tak po prostu idę po ulicy, to co najwyżej 4 - wyznała Siwiec


Jednak w kwestiach inteligencji i stopnia wyuzdania przedstawia siebie w samych superlatywach:

- 10! Skoro nie da się więcej. Bo ja jestem bardzo niegrzeczna... A inteligencja, spryt i zaradność? Kurczę, zaraz ludzie powiedzą, że Natalia same dziesiątki sobie daje. To niech będzie 9 i pół.


Przebieg kariery Natalii Siwiec niewątpliwie potwierdza jej słowa. Modelka doskonale wykorzystała swoje 5 minut i zamieszanie wokół jej osoby po Euro 2012. Ponadto, bez krępacji i obciachu opowiada o swoich operacjach plastycznych, które stworzyły z niej seksbombę. Przypomnijmy: Siwiec najgorętszą... Europejką w Australii!

Natalia Siwiec w Tajlandii

Tak wyglądała Natalia Siwiec zanim stała się sławna:

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22