Party Stories
Natalia Siwiec na strzelnicy
Instagram
Newsy

Ostra Siwiec z bronią na strzelnicy. Seksowna? [FOTO + WIDEO]

Do kogo będzie strzelać?

Natalia Siwiec korzystała ostatnio w pełni z sezonu wakacyjnego. Gwiazda odpoczywała z mężem na luksusowym jachcie i kusiła seksownym ciałem w bikini. Przypomnijmy: Siwiec kusi OGROMNYM biustem na wakacjach

Ostatnio na Instragramie Natalii pojawiły się kolejne zdjęcia - tym razem celebrytka wybrała się na strzelnicę, gdzie ochoczo strzelała rozmaitymi pistoletami do tarczy. W pewnym momencie w swoich rękach miała nawet słynnego kałasznikowa! Seksowna i niebezpieczna - Siwiec wie, jak podkręcić atmosferę wokół własnej osoby.

Zobaczcie Siwiec na strzelnicy. Myślicie, że strzela dla hobby czy przygotowuje się do jakiejś roli?

 

Natalia Siwiec na strzelnicy

 

Zobacz też seksowne zdjęcia Siwiec z wakacji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Siwiec pokazała siostrę
Instagram Natalii Siwiec
Newsy
Siwiec pierwszy raz pokazała młodszą siostrę. Podobna?
Ona nie chce robić kariery w show-biznesie

Natalia Siwiec to jedna z najaktywniejszych polskich gwiazd na portalach społecznościowych. Celebrytce najbardziej spodobał się Instagram, na którym często publikuje prywatne zdjęcia. Przypomnijmy: Słodkie! Siwiec pozuje z małymi zwierzętami Ostatnio Natalia wrzuciła do sieci fotkę ze swoją młodszą siostrą, Malwiną . Dziewczyna do tej pory unikała show-biznesu i nie występowała przed kamerą nawet w programach telewizyjnych traktujących o jej sławnej siostrze. Malwina na co dzień zajmuje się makijażem i podobno nie ma aspiracji, aby robić karierę na salonach. Myślicie, że wkrótce to się zmieni? Zobaczcie Malwinę i Natalię Siwiec. Podobne? Zobacz też seksowne zdjęcia Natalii Siwiec z wakacji:

Stare zdjęcia Natalii Siwiec
Newsy
Wyciekły bardzo stare zdjęcia Natalii Siwiec
Zmieniła się nie do poznania

Natalia Siwiec ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Ci ostatni postanowili założyć profil na Facebooku o bardzo wymownej nazwie "Nienawidzimy Natalii Siwiec". Na profil regularnie wrzucane są kompromitujące modelkę zdjęcia i fotomontaże. Ostatnio jednak pojawiła się m.in. ciekawa galeria zdjęć sprzed kilku lat, kiedy Miss Euro brała udział w konkursie piękności w Chinach. Patrząc na Natalię w młodości nabieramy wątpliwości co do faktu, że poprawiła "tylko" piersi i usta... Zobacz: Ta gwiazda wygryzła Siwiec z reklamy!

Lidia Kopania twarzą bielizny Alles, wygryzła Natalię Siwiec
Newsy
Siwiec straciła kontrakt. Wygryzła ją... Kopania!
Jest bardziej sexy?

Ostatnio nad karierą Natalii Siwiec zebrały się czarne chmury. Po oszałamiającym sukcesie na Euro 2012, reklamodawcy masowo chcieli współpracować z piękną modelką. Ta zapomniała jednak, że jej zdjęcia można kupić w bazie agencji foto, przez co straciła na swoim wizerunku. Przypomnijmy: Wkręcili Siwiec w reklamę leku na potencję Teraz Siwiec odebrano kolejny kontrakt reklamowy. Tym razem marka bielizny Alles zdecydowała się wybrać inną, równie atrakcyjną gwiazdę na swoją ambasadorkę. Od wczoraj twarzą marki została Lidia Kopania , znana głównie z festiwalu "Top Trendy" i występu na Eurowizji w Moskwie. Pierwsze półoficjalne zdjęcia Lidii w bieliźnie możemy oglądać już dzisiaj. Piosenkarka zakończyła właśnie część zdjęć do teledysku promującego jej singiel "Hold my Breath" z nadchodzącej płyty. Sesja odbyła się w pokoju hotelowym Villa Otwock, gdzie Lidia paradowała w rozczochranej fryzurze i skąpej bieliźnie . Dobry wybór?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner