Natalia Siwiec chwali się płaskim brzuchem
Facebook/AKPA

Pamiętacie jak Siwiec się odchudzała? Oto efekty zabiegu

Natalia Siwiec chwali się płaskim brzuchem
Facebook/AKPA

Kilka tygodni temu Natalia Siwiec na swoim Facebooku zamieściła fotkę, jak poddaje się zabiegowi redukcji tkanki tłuszczowej z  brzucha przy użyciu urządzenia o nazwie liposonix. Modelka nigdy nie ukrywała faktu, że swój obecny wygląd zawdzięcza lekarzom medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Właśnie w sieci pojawiło się nowe zdjęcie gwiazdy, na którym po raz kolejny eksponuje swoje idealne ciało. Przypomnijmy: Tak Siwiec pozbywa się tłuszczu z brzucha

Na czarno-białej fotografii, której autorem jest Voyo Bakiewicz, Siwiec pokazuje swój płaski brzuch. Można twierdzić, że modelka efekt ten uzyskała wyłącznie przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej, jednak wymodelowane mięśnie świadczą o tym, iż Natalia również trenuje na siłowni.

Siwiec na fotce zaprezentowała swoje seksowne oblicze. Gładko zaczesana na jedną stronę fryzura wykonana przez Kajetana Górę oraz wyrazisty makijaż ust sprawiły, że Natalia wygląda glamour. Ponadto jej biały kostium kąpielowy eksponuje wszystkie jej wdzięki.

Jak podoba się wam Natalia w takim wydaniu?

Zobacz: Natalia Siwiec w AfroNatalia Siwiec liposonix

Natalia Siwiec w kampanii reklamowej strojów kąpielowych na lato 2013:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53