Natalia Siwiec w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że nie może zajść w ciążę, ponieważ nosi aparat ortodontyczny i ma często robione prześwietlenia zębów, co mogłoby zaszkodzić dziecku. Na wymarzoną córeczkę modelka będzie musiała jeszcze poczekać.

Natalia Siwiec o macierzyństwie

“Oczywiście, chcę mieć dziecko i to już niedługo, jak ściągnę aparat”, powiedziała Natalia Siwiec w wyaidzie dla Newseria Lifestyle.

Natalia Siwiec spełni swoje marzenie o macierzyństwie w przyszłym roku, a na razie skupia się na wychowywaniu swojego pasierba, 13-letniego Mateusza. Modelka twierdzi, że kocha Mateusza, jak własnego syna i ma z nim świetny kontakt.

Natalia Siwiec o byciu macochą

 

“Mam do niego bardzo matczyne uczucia. Gdzieś tam staram się też przyłożyć swoją cegiełkę do wychowania jego. Bardzo lubię być macochą. Mati jest zresztą takim moim oczkiem w głowie, jest przekochany, mam z tego bardzo dużo zabawy, uwielbiam go i bardzo się cieszę, że go mam”, zdradza Siwiec.

Modelka jest od 10 lat związana z Mariuszem Raduszewskim, z którym trzy lata temu wzięła ślub z Las Vegas. Siwiec szybko odnalazła się w nowej roli - żony i macochy. Razem z mężem regularnie zabiera Mateusza na wspólne wakacje, spędza z nim czas w Warszawie, jeździ na mecze i koncerty. Taka macocha to wielki skarb :-)

 

 

 

💕💕💕💕😘😘😘 #wielkanoc #family #love #tiffi #hoteltiffi @mateusz.raduszewski

A photo posted by NATALIA SIWIEC Official❎ (@nataliasiwiec.official) on

 

 

 

No nic . W końcu nadszedł ten dzień 🙈🙉🙊⚽️👾 #pes2015 #playstation #tiffi #hoteltiffi #iława

A photo posted by NATALIA SIWIEC Official❎ (@nataliasiwiec.official) on

 

 

Natalia Siwiec na spacerze z mężem Mariuszem i jego synem Mateuszem

Więcej na temat Natalia Siwiec