Natalia Przybysz w krótkich włosach

Donos do prokuratury na Natalię Przybysz "Nakłania do aborcji i demoralizuje społeczeństwo!"

Natalia Przybysz w krótkich włosach

Nie milkną echa głośnego wywiadu z Natalią Przybysz w "Wysokich Obcasach", w którym Przybysz przyznała się, że dokonała aborcji na Słowacji. Znana wokalistka opowiedziała w nim o aborcji, której dokonała w zeszłym roku w grudniu. Jak sama mówi - nie była gotowa na trzecie dziecko, ponieważ "nie widziała się znów w pieleszach domowych, w pieluchach...".  Na Natalię wylała się ogromna fala hejtu w sieci.

 

Teraz sprawa robi się jeszcze poważniejsza, ponieważ jak donosi dziennik.pl, Katolicki Klub św. Wojciecha złożył doniesienie do łódzkiej prokuratury w tej sprawie. Zawiadomienie o przestępstwie wpłynęło 4 listopada. 

Niniejszym, składamy doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa, polegającego na dokonaniu zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego przez panią Natalię Przybysz i rozmyślnym, publicznym propagowaniu tego czynu zabronionego poprzez udzielanie wywiadów oraz komponowanie i rozpowszechnianie piosenek, w których przez pochwałę dokonanej zbrodni - zachęca czytelników i słuchaczy do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa - można przeczytać w donosie, do którego dotarł Dziennik.pl.

Klub twierdzi, że Natalia Przybysz nakłania do aborcji i demoralizuje społeczeństwo.  Prokuratura Okręgowa w Łodzi nie ustosunkowała się do tej pory do złożonego doniesienia.

 

A jakie jest wasze zdanie? Natalia rzeczywiście przesadziła udzielając takiego wywiadu? Nakłania w nim do aborcji? I czy powinna za to odpowiedzieć?

 

Zobacz też: Ewa Minge o aborcji trzeciego dziecka

 

Natalia Przybysz przyznała się do aborcji.

Natalia Przybysz z partnerem, Wojciechem Zagórskim

 

Czy w ten sposób demoralizuje społeczeństwo?

Mama Natalii Przybysz komentuje jej decyzję o aborcji
Facebook/East News

Więcej na temat Natalia Przybysz
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55