Natalia Przybysz
ONS

Natalia Przybysz przyznała się do aborcji: "Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie... Czuję wielką ulgę"

Natalia Przybysz
ONS

Natalia Przybysz miała aborcję. Artystka zdradziła, że niemal rok temu poddała się zabiegowi usunięcia ciąży na Słowacji. Całą historię opowiedziała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". Natalia Przybysz, obecnie mama dwojga dzieci, wyznała, że trzecia ciąża była nieplanowana. Zarówno ona, jak i jej narzeczony nie byli gotowi na kolejne dziecko, stąd decyzja o usunięciu ciąży. W bardzo osobistym wywiadzie gwiazda opowiedziała o tym, jak wyglądała jej historia. Początkowo Przybysz mówiła o sobie w trzeciej osobie, jak o anonimowej osobie, jednak pod koniec wywiadu, zdradziła, że to właśnie ona jest tą dziewczyną, która dokonała zabiegu. Polecamy: Korwin Piotrowska skrytykowała Czarny Protest. Paulina Młynarska odpowiedziała "Słitfocia robi świetną robotę!"

 

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Artystka najpierw zażyła leki na wrzody, które miały wywołać poronienie. Jednak tak się nie stało. Wtedy Natalia Przybysz zdecydowała się na zabieg na Słowacji. Pojechała wraz z grupą innych kobiet specjalnym busem z Krakowa. Na miejscu poddała się zabiegowi, który trwał pięć minut.

No, ta dziewczyna... To znaczy ja. Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym, co masz. Robisz postanowienia, jakby był Nowy Rok – że teraz zrobisz to i tamto. To najbardziej uskrzydlające przebudzenie. Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie - powiedziała Natalia Przybysz w "Wysokich Obcasach".

Więcej: Natalia Przybysz usuwa ostre komentarze z Facebooka! "Aby zapanować nad agrechą..." Wydała OŚWIADCZENIE!

 

Piosenkarka zdradziła, że dokonała aborcji w zeszłym roku w grudniu. Swoją decyzję umotywowała brakiem gotowości na trzecie dziecko.

Przed świętami Bożego Narodzenia. W grudniu. Prawie rok temu. Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach. Mój narzeczony jest wspaniałym ojcem i cudownie zajmuje się naszymi dziećmi, ale nie chciałam mu już tego dokładać. Ja bardzo często wyjeżdżam, taką mam pracę, koncertuję, często nie ma mnie w domu. Z dwójką dzieci nie jest łatwo, ale jest cudownie i chciałam, żeby tak pozostało. Te dzieci, które mam, też potrzebują uwagi, czegoś więcej niż tylko jedzenia i bycia transportowanym z miejsca na miejsce - wyznała.

Zobacz też: Korwin Piotrowska ostro o wywiadzie Przybysz o aborcji "Czasem trzeba myśleć. Sama to spowodowała"

 

Natalia Przybysz nagrała piosenkę "Przez sen", która opowiada jej historię. Artystka zdecydowała się wypuścić ją na rynek jeszcze przed premierą nowej płyty. W wywiadzie powiedziała, że zaczęła ją pisać, kiedy w Polsce pojawiła się pierwsza fala Czarnego protestu, w którym kobiety protestowały przeciwko zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego w Polsce.

To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, którzy już mają jakąś wizję swojego życia. Ich historia po tych wielu latach razem zaczyna się jakoś kleić, zgadzać, jest im dobrze. Nie zawsze jest kolorowo, bo każda rodzina ma swoje trudne momenty, ale ogólnie jest im dobrze. Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku - powiedziała Przybysz w "WO".

Posłuchajcie najnowszej piosenki Natalii Przybysz.

 

Zobacz też: Kiedy ciąża nie cieszy – depresja ciążowa

 

Natalia Przybysz wyznała, że miała aborcję.

Edyta Herbuś w długiej sukni  na konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi
East News

Artystka wykonała zabieg na Słowacji.

Natalia Przybysz na imprezie magazynu Elle
ONS

Więcej na temat Natalia Przybysz
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55