AKPA

Natalia Lesz ZERWAŁA ZARĘCZYNY!

AKPA

Przed kilka ostatnich miesięcy media informowały o związku Natalii Lesz z Bartoszem Głogowskim. Para poznała się na planie serialu "Plebania", w którym Natalia i Bartosz grali jedne z drugoplanowych ról. Podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Bartosz nawet zdecydował się rozstać ze swoją wieloletnią partnerką, Dominiką Kluźniak, z którą ma córkę.


Natalia i Bartosz razem zamieszkali i wspólnie dzieli trudy i sukcesy. Po pół roku związku zaręczyli się. Niestety, para nie przetrwała próby czasu i, jak wyznała sama Natalia w rozmowie z "Życie na gorąco", zerwała zaręczyny: - W chwili obecnej jestem zdeklarowaną singielką. Media podawały różne wiadomości na temat mojego życia prywatnego. Duża część to plotki, choć było trochę prawdy w tym wszystkim. Teraz jestem sama. Z szacunku dla tej drugiej osoby nie będę opowiadać o rzeczach osobistych -.


Ta historia nie ma happy endu, chociaż z drugiej strony, coś się kończy by coś mogło się zacząć. Mamy nadzieję, że Natalia skupi się teraz na promocji swojej nowej płyty "That Girl", która podobno lada dzień pokryje się złotem! Powodzenia.


pinokio

Więcej na temat Natalia Lesz Bartek Głogowski
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55