Sukces nowego faceta Natalii Lesz
ONS

Sukces nowego faceta Lesz. Chirurg rozsławia Polskę na świecie

Sukces nowego faceta Natalii Lesz
ONS

Natalia Lesz przypomniała niedawno o sobie nowym teledyskiem, który wzbudził sporo kontrowersji ze względu na poruszoną w nim tematykę sponsoringu. Wokalistka udzieliła też kilku wywiadów, w których obnażyła kulisy polskich salonów i opowiedziała o przypadkach próby sponsoringu opartych na jej własnym doświadczeniu. Zobacz: "Były to osoby, po których nikt by się nigdy nie spodziewał sponsoringu"

W życiu prywatnym Natalii również nadeszły dobre czasy. W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy wam zdjęcia paparazzi Lesz z nowym facetem, które opublikował magazyn "Grazia". Para zdawała się być sobą oczarowana, a znajomi gwiazdy zapewniali, że to uczucie może przerodzić się w coś poważnego. Zobacz: Lesz ma nowego faceta. To ceniony na świecie chirurg

Teraz Natalia ma kolejne powody do zadowolenia. Jej ukochany, Adam Maciejewski, został właśnie wyróżniony w Stanach Zjednoczonych. Polski chirurg dowodził bowiem zabiegiem przeszczepu twarzy w Centrum Onkologii w Gliwicach, który został uznany za najlepszy na świecie zabieg rekonstrukcyjny 2013 roku. Wyróżnienie przyznało prestiżowe Amerykańskie Towarzystwo Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Naczyniowej.

Adamowi gratulujemy, a parze życzymy szczęścia! ;)

Zobacz: Natalia Lesz uwodzona przez starszego sponsora


fot. Grazia nr 01/2014

Natalia Lesz w gipsie na salonach:

Więcej na temat Natalia Lesz Adam Maciejewski
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36