Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Natalia Kukulska straciła głos
ONS
Newsy

Natalia Kukulska opowiedziała o swoim dramacie: Straciłam głos. Załamałam się

Piosenkarka wciąż musi uważać na swoje zdrowie

Natalia Kukulska z show-biznesem związana jest od dzieciństwa. Jedna z najlepszych polskich piosenkarek swój talent z pewnością odziedziczyła po mamie, Annie Jantar. Niestety, artystka zginęła w katastrofie lotniczej, kiedy Natalia miała zaledwie kilka lat. Ostatnio Natalia Kukulska zdradziła jak zapamiętała te tragiczne wydarzenia. Zobacz: Natalia Kukulska wspomina śmierć mamy: Pamiętam karetki pogotowia...

Piosenkarka, która przygotowuje się właśnie do koncertu Panny wyklęte w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradziła, że po wydarzeniach sprzed 11 lat musi uważać na swoje zdrowie. Okazuje się bowiem, że Natalia Kukulska straciła wówczas głos. Kilka dni przed premierą musicalu "Miss Saigon", w którym miała wystąpić, gwiazda przeżyła chwile grozy.

- Zakrztusiłam się zwykłą wodą. Kasłałam tak mocno, tak długo i zaraz potem nagle straciłam głos. Pękło mi naczynko i był wylew, co spowodowało, że straciłam głos. Przyszłam do foniatrów, którzy powiedzieli: "Miesiąc milczenia, trzy tygodnie minimum i powinno się wszystko udać, ale to jest leczenie, i to bardzo poważne". Załamałam się. Fizjoterapia była bardzo intensywna, skrupulatnie wypełniałam wszystkie rzeczy, które zalecili mi lekarze. Po 1,5 tygodnia już mówiłam, premiera została przesunięta, ale tylko nieznacznie. Ta sytuacja to był dla mnie horror, obciążenie psychiczne- zdradziła piosenkarka.


Doświadczenia sprzed lat sprawiły, że Kukulska docenia swoje zdrowie i robi wszystko, żeby nie zachorować.

Zobacz na Polki.pl: Nowa fryzura Natalii Kukulskiej


Kukulska w oryginalnej stylizacji przed studiem DDTVN:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Kukulska na pierwszym koncercie po porodzie
Instagram
Newsy
Natalia Kukulska znów koncertuje! Zobaczcie, jak gwiazda wygląda zaledwie miesiąc po porodzie!
Natalia Kukulska znów koncertuje! Zobaczcie, jak gwiazda wygląda zaledwie miesiąc po porodzie!

Natalia Kukulska wróciła do pracy! Okazuje się, że zgodnie z wcześniejszymi planami piosenkarka zaledwie miesiąc po porodzie wróciła do koncertowania. 12 lutego Natalia Kukulska wystąpiła w Starachowicach, a na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się krótkim nagraniem i zdjęciem z pierwszego koncertu po porodzie.  Zobacz także:  Natalia Kukulska na spacerze z Laurą. Gwiazda kupiła córeczce wózek za ponad 4 tysiące!   Natalia Kukulska na pierwszym koncercie po porodzie Natalia Kukulska urodziła swoje trzecie dziecko 5 stycznia. Na świecie pojawiła się wówczas córeczka artystki, Laura. Radosną informacją  gwiazda pochwaliła się w sieci.  O tym, że Natalia planuje bardzo krótki urlop macierzyński dowiedzieliśmy się zaledwie kilka tygodni przed porodem, kiedy to piosenkarka pokazała, jak  będzie wyglądać jej trasa koncertowa.  Teraz młoda mama pokazała, jak prezentuje się na scenie pierwszy raz od narodzin córki.    Zobaczcie sami, jak wyglądał koncert  Natalii Kukulskiej!  Gwiazda wróciła już do formy sprzed ciąży? Naszym zdaniem zdecydowanie tak!   Zobacz także:  Jak szybko odzyskać sylwetkę sprzed porodu?   Natalia Kukulska na pierwszym koncercie po porodzie. Piosenkarka rozpoczęła trasę koncertową. Natalia szybko wróciła do pracy!

Natalia Kukulska wpomina swojego tatę
ONS/East News
Newsy
Jarosław Kukulski dziś skończyłby 72 lata. Natalia uczciła jego pamięć... wzruszającą historyjką!
Jarosław Kukulski dziś skończyłby 72 lata. Natalia uczciła jego pamięć... wzruszającą historyjką!

Natalia Kukulska zamieściła w sieci wzruszający wpis o swoim ojcu. Jarosław Kukulski, który zmarł we wrześniu 2010 roku, w środę 25 maja skończyłby 72 lata. Piosenkarka uczciła dzień urodzin taty dzieląc się ze swoimi fanami na Facebooku zabawną sytuacją sprzed lat. Kiedyś był u nas w domu Jacek Cygan. Mój tata zapytał Jacka czy zna tę piosenkę ( i tu zanucił ) : " Konik, z drzewa koń na biegunach...". Jacek odpowiedział: "znam, a co?" I wtedy Tata wskazał na drewnianego konika na biegunach na moim parapecie i powiedział:" to jest właśnie ten konik " ... Wszyscy popłakaliśmy się ze śmiechu. Ale brakuje mi jego poczucia humoru... Dziś skończyłby 72 lata. Tatuś... - napisała Natalia Kukulska pod zdjęciem ojca (pisownia oryginalna). Wpis Natalii Kukulskiej , która rzadko pozwala sobie na tak osobiste wyznania w sieci, poruszył internautów. Pojawiło się wiele komentarzy w których fani wspierają artystkę i wspominają Jarosława Kukulskiego. wspaniały człowiek był a i pani jest cudowna wspominając tak ciepło tate   Natalia to był wspaniały człowiek,wielki artysta a przede wszystkim jak widać - cudowny ojciec!   Pani Natalio, jest Pani bardzo dzielną kobietą! Jestem przekonana, że tam na górze Pani Tata również tworzy piękne melodie i z dumą patrzy na Panią   Zobacz także: Natalia Kukulska: Co teraz, tato?   Natalia Kukulska wzruszająco o ojcu. Piosenkarka wspomina swojego tatę.

Natalia Kukulska o dzieciach
ONS
Newsy
Kukulska pierwszy raz tak szczerze o córce: Jest moim klonem
Artystka rzadko opowiada o rodzinie

Natalia Kukulska rzadko pojawia się na salonach i udziela wywiadów. Tak naprawdę o jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Niedawno podzieliła się jednak tragedią jaka ją spotkała i która uniemożliwiłaby jej karierę do końca życia. Zobacz:  Natalia Kukulska opowiedziała o swoim dramacie: Straciłam głos. Załamałam się Teraz wokalistka promuje swoją nową płytę i w mediach pojawia się częściej niż zazwyczaj. Dzisiaj pojawił się także najnowszy wywiad z artystką. Kukulska oprócz spraw zawodowych chętnie opowiedziała także o swojej rodzinie. Pierwszy raz od bardzo dawna opowiedziała o tym, jakie są jej dzieci. Przyznała, że córka jest jej klonem: Michał śmieje się, że córka jest moim klonem. Ania jest gadułą jak ja, ale jest ode mnie odważniejsza. Jest bardzo towarzyska. Nie wiem, co będzie jej powołaniem. Na razie w naszych dzieciach obserwujemy siebie. Ale wszystko się jeszcze może zdarzyć - powiedziała w "Gali".  Jaka matka taka córka.  Zobacz na Polki.pl:  "Uroda Życia": Jaki jest "Ósmy plan" Natalii Kukulskiej?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner