Natalia Kukulska straciła głos
ONS

Natalia Kukulska opowiedziała o swoim dramacie: Straciłam głos. Załamałam się

Natalia Kukulska straciła głos
ONS

Natalia Kukulska z show-biznesem związana jest od dzieciństwa. Jedna z najlepszych polskich piosenkarek swój talent z pewnością odziedziczyła po mamie, Annie Jantar. Niestety, artystka zginęła w katastrofie lotniczej, kiedy Natalia miała zaledwie kilka lat. Ostatnio Natalia Kukulska zdradziła jak zapamiętała te tragiczne wydarzenia. Zobacz: Natalia Kukulska wspomina śmierć mamy: Pamiętam karetki pogotowia...

Piosenkarka, która przygotowuje się właśnie do koncertu Panny wyklęte w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradziła, że po wydarzeniach sprzed 11 lat musi uważać na swoje zdrowie. Okazuje się bowiem, że Natalia Kukulska straciła wówczas głos. Kilka dni przed premierą musicalu "Miss Saigon", w którym miała wystąpić, gwiazda przeżyła chwile grozy.

- Zakrztusiłam się zwykłą wodą. Kasłałam tak mocno, tak długo i zaraz potem nagle straciłam głos. Pękło mi naczynko i był wylew, co spowodowało, że straciłam głos. Przyszłam do foniatrów, którzy powiedzieli: "Miesiąc milczenia, trzy tygodnie minimum i powinno się wszystko udać, ale to jest leczenie, i to bardzo poważne". Załamałam się. Fizjoterapia była bardzo intensywna, skrupulatnie wypełniałam wszystkie rzeczy, które zalecili mi lekarze. Po 1,5 tygodnia już mówiłam, premiera została przesunięta, ale tylko nieznacznie. Ta sytuacja to był dla mnie horror, obciążenie psychiczne- zdradziła piosenkarka.


Doświadczenia sprzed lat sprawiły, że Kukulska docenia swoje zdrowie i robi wszystko, żeby nie zachorować.

Zobacz na Polki.pl: Nowa fryzura Natalii Kukulskiej


Kukulska w oryginalnej stylizacji przed studiem DDTVN:

 

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22