Natalia Kukulska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie
ONS

Natalia Kukulska pokazała pierwsze ZDJĘCIE po porodzie! Młoda mama została zasypana kwiatami

Natalia Kukulska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie
ONS

Natalia Kukulska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Piosenkarka urodziła swoją córeczkę Laurę 5 stycznia a radosną nowiną pochwaliła się swoim fanom zaledwie kilka dni później za pośrednictwem Facebooka. W sieci pojawiło się wówczas urocze nagranie, na którym możemy usłyszeć córeczkę gwiazdy oraz zobaczyć balony z powitalnym napisem "Witaj w domu Laurko". 

 

Natalia Kukulska podziękowała za gratulacje i kwiaty

Teraz Natalia Kukulska postanowiła podziękować swoim fanom i najbliższym za gratulacje i kwiaty. Okazuje się bowiem, że na świeżo upieczoną mamę czekało całkiem sporo bukietów. Piosenkarka pokazała piękne kwiaty i swoje zdjęcie, na którym pozuje w koszuli w... krowy ;)

 

najlepszemlekoprostood...#kobietawielofunkcyjna #siławnaturze #koszulaprawdęcipowie #dajązatokwiaty? #jakmiło #dziękujęzagratulacje #kwiatyiprezenty #dopieszczona #jednazdrugą #😘- napisała pod zdjęciem na Instagramie.

 

Zobaczcie, jak prezentuje się Natalia Kukulska zaledwie dziesięć dni po porodzie i ile kwiatów dostała świeżo upieczona mama i jej córeczka Laura!

 

Zobacz także: Natalia Kukulska planuje bardzo krótki urlop macierzyński! Już zapowiedziała pierwsze koncerty po porodzie

 

Natalia Kukulska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie.

Natalia Kukulska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie
Instagram

Gwiazda urodziła swoje trzecie dziecko 5 stycznia.

Natalia Kukulska, The Voice of Poland

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13