Natalia Kukulska z synem, Janem

Córka Natalii Kukulskiej ma już 14 lat. Zobacz, jak wygląda dziś!

Natalia Kukulska z synem, Janem

Córka Natalii Kukulskiej, Anna, skończyła 14 lat! Z tej okazji jej słynna mama na Instagramie pokazała zdjęcie dziewczyny z planu teledysku do piosenki "Rekonstrukcja", w której wystąpiła! Przy okazji złożyła jej naprawdę zabawne życzenia!

Córka Natalii Kukulskiej ma już 14 lat

Natalia ma troje dzieci - syna Jana (19 lat), Annę i Laurę, która przyszła na świat w 2017 roku. Zarówno Jan, jak i Anna pasjonują się... oczywiście muzyką! Oboje chodzą do muzycznych szkół i coraz śmielej stawiają pierwsze kroki na większych scenach. W jednym z wywiadów Kukulska zdradziła, że jej córka sporo śpiewa, ale jeszcze nie wie, czy chce związać swoje życie z estradą:

Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość - powiedziała Natalia Kukulska.

Anna lubi również tańczyć! W teledysku mamy zatańczyła z koleżankami:

„Mordo Ty moja”. Tak już może mówić do mnie na legalu moja córka. W końcu ma już od dziś 14 lat! Niech kwitnie najpiękniej i szczęśliwie!!! Ps. Zdjęcia pochodzą z teledysku „Rekonstrukcja”, w którym Ania trzymała mnie za „ mordę” 🤭 i zatańczyła wraz z koleżankami - napisała Natalia na Instagramie!

Zobaczcie zdjęcia i teledysk!

 

 

Natalia z córką 9 lat temu!

Natalia Kukulska z córką

 

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17