Natalia Kukulska z synem, Janem

Natalia Kukulska znów zmieniła fryzurę i teraz ma siwe włosy! "To nic złego"

Natalia Kukulska z synem, Janem

Natalia Kukulska nie jest już brunetką! Piosenkarka zmieniła kolor włosów, jednak wcale nie na blond, czarny czy rudy. Z wiekiem włosy zaczynają siwieć i ich naturalnym kolorem jest szary. 43-latka stwierdziła, że fajnie byłoby sprawdzić, jak będzie wyglądać za 20 lat i zmieniła kolor na głowie! Zobaczcie, jak teraz wygląda Natalia Kukulska! My jesteśmy zachwyceni.

Natalia Kukulska ma siwe włosy 

Natalia Kukulska sporo ostatnio eksperymentuje z włosami! Piosenkarka najpierw pozbyła się loków, a później pozwoliła fryzjerce zrobić sobie grzywkę. 43-latka nigdy nie eksperymentowała z wyglądem, ale lato to przecież czas metamorfoz. Ostatnio na radykalną zmianę zdecydowały się m.in. Joanna Liszowska, Sylwia Grzeszczak czy Joanna Moro. A teraz Natalia Kukulska!

Po raz kolejny... osiwiałam! Już w teledysku "Rekonstrukcja" próbowałam przekonać Was, że siwizna to nic złego. 😉Niestety jak pokazują ostatnie badania, w Polsce kobiety o siwych włosach uznawane są za zaniedbane. Dlaczego? Przecież w kontekście mężczyzn siwizna jest czymś naturalnym. Nie dajmy się zwariować! Siwe włosy mogą być zdrowe, lśniące i pełne blasku - napisała Kukulska. 

Zobacz także: Koniec z lokami. Natalia Kukulska stawia na proste włosy i... długą grzywkę! Zobaczcie, jak teraz wygląda

Dodała, że nie zmieniła koloru włosów, tylko wypróbowała jednego z dostępnych filtrów. 

Póki co stawiam na naturę, a na tych kilka siwych wcale się nie gniewam. A jak jest u Was? - zapytała.

Zobaczcie, jak w siwych włosach wygląda Natalia Kukulska. Naszym zdaniem ten kolor wcale nie dodał jej lat. ;)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po raz kolejny... osiwiałam! Już w teledysku "Rekonstrukcja" próbowałam przekonać Was, że siwizna to nic złego. 😉Niestety jak pokazują ostatnie badania, w Polsce kobiety o siwych włosach uznawane są za zaniedbane. Dlaczego? Przecież w kontekście mężczyzn siwizna jest czymś naturalnym. Nie dajmy się zwariować! Siwe włosy mogą być zdrowe, lśniące i pełne blasku. Wraz z marką @pantene, której jestem ambasadorką, zachęcam Was do skorzystania ze specjalnego filtra, który pozwoli Wam zobaczyć jak wyglądalibyście w siwych włosach. Sama tego spróbowałam 🤔. Póki co stawiam na naturę, a na tych kilka siwych wcale się nie gniewam. A jak jest u Was? Halo, moje pokolenie... czy „patyniejecie”? Filtr znajdziecie tu: pantene.pl/pl-pl/go-grey #HairBiology #PowerOfHair #PanteneTransformation #MoreWomenMoreGreatHairDays #GreatHairDoCare #PanteneHair #ad

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Piosenkarka rzadko eksperymentuje z wyglądem

Natalia Kukulska DD TVN
Eastnews

 

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09