Natalia Klimas w kapeluszu
Instagram

Ciężarna Natalia Klimas opowiedziała, jak została potraktowana na poczcie. Mamy komentarz rzecznika Poczty Polskiej!

Natalia Klimas w kapeluszu
Instagram

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Do grona szczęśliwych mam już wkrótce dołączą m.in. Ewa Farna, Agnieszka Sienkiewicz, Izabela Janachowska oraz Agnieszka Kaczorowska. Kilka tygodni temu okazało się, że na narodziny pierwszego dziecka czeka również Natalia Klimas. Aktorka przekazała swoim fanom radosne informacje za pośrednictwem Instagrama. 

Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno. #dzieckowdrodze - napisała  wówczas Natalia.

Teraz przyszła mama chętnie pokazuje w sieci, jak zmienia się w czasie ciąży i jak czuje się jako przyszła mama. Niestety ostatnio Natalia Klimas opowiedziała swoim fanom o przykrym incydencie, do którego doszło podczas wizyty na poczcie. Gwiazda głośno opowiedziała o problemie z którym z pewnością spotkała się niejedna kobieta w ciąży. Co się stało?

Natalia Klimas o przykrym incydencie na poczcie

Natalia Klimas podczas relacji na InstaStories opowiedziała o tym, co wydarzyło się podczas wizyty w urzędzie pocztowym. Aktorka zdradziła, że po kilku minutach stania w długiej kolejce zapytała panią z obsługi, czy jako kobieta w ciąży może zostać obsłużona poza kolejnością. Niestety, kobieta odmówiła aktorce.

Spotkało mnie coś, co może spotkać wiele z Was. Dziewczyny w ciąży, dziewczyny, które kiedyś będą w ciąży, albo dziewczyny, które mają małe dzieci- opisywała Natalia Klimas. 

Sprawa aktorki wywołała spore emocje wśród internautów. Natalia Klimas została nawet zaproszona do studia "Pytanie na śniadanie", w którym opowiedziała, jak dokładnie wyglądała cała sytuacja na poczcie. 

Stanęłam w bardzo długiej kolejce, po 10 minutach czekania i denerwowania się w końcu odważyłam się podejść do pań i zapytać, czy kobiecie w zaawansowanej ciąży przysługuje pierwszeństwo w kolejcie- relacjonowała przyszła mama. Na co ta pani, bardzo niesympatycznie burknęła "u nas tak nie ma". No więc ja spuściłam głowę, wróciłam do kolejki.

Aktorka przyznała, że znalazła w sieci oświadczenie rzecznika Poczty Polskiej, który zapewnił, że kobiety w ciąży i z małymi dziećmi mają być obsługiwane w pierwszej kolejności. Niestety, jak pokazuje przykład Natalii Klimas nie zawsze tak się dzieje... 

Internautki są zachwycone zachowaniem Natalii, która głośno zwróciła uwagę na ten problem. 

- Miałam taki sam problem jeszcze niedawno, wszyscy się odwracali niby nie widząc, że ktoś stoi w kolejce w ciąży🙈to samo dotyczyło pań na kasie!!! 
- Fajnie, że poruszyłaś ten temat! 👏 Kobiety - walczcie zawsze o siebie i o swoje prawa, czy w kolejce na poczcie czy u lekarza, czy na lotnisku, czy w pracy! ZAWSZE! 💪💪💪 to jest bardzo ważne, aby „dawać ludziom dobry przykład”, bo inaczej świat coraz bardziej „schodzi na psy” 
- Dziękuje Pani Natalio, że w końcu ktoś zaczyna o tym problemie mówić- komentują internautki.

AKTUALIZAJCA

Dostaliśmy oświadczenie rzecznika prasowego Poczty Polskiej, w którym przeprasza Natalię Klimas za zaistniałą sytuację. Zobaczcie CAŁE oświadczenie!

Informuję, że Poczta Polska posiada standard obsługi klientów, zgodnie z którym kobiety w ciąży powinny być obsługiwane poza kolejnością. Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację Panią Natalię oraz wszystkie kobiety, które spotkały się z niewłaściwym traktowaniem w naszych placówkach. Obsługa kobiet ciężarnych czy osób z niepełnosprawnością ruchową to dla nas ważny temat, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby  osoby te miały zagwarantowane pierwszeństwo obsługi – zarówno w zakresie przepisów, jak i praktyki- zapewniła Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej. 

 

Natalia Klimas opowiedziała o sytuacji, do której doszło w urzędzie pocztowym.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siedzę na badaniu obciążenia glukozą. KTO BYŁ, TEN WIE😉Tak, wzięłam cytrynę, tak, nadal chce mi się wymiotować. Przynajmniej klinika pusta i nikogo nie musiałam prosić o pierwszeństwo w kolejce!😅Nigdy jeszcze nie dostałam od Was tyle wiadomości. Bardzo się cieszę, że odważyłam się opowiedzieć o tym incydencie na poczcie, na moim insta story, ponieważ okazuje się, że bardzo, bardzo wiele z Was ma na koncie historie takie same jak ja, albo gorsze albo były świadkami bardzo niefajnych sutuacji. Jutro rano idę z @matka_prawnik do telewizji i będziemy o tym rozmawiać, jak się okazało to jest po proatu MEGA WAŻNY TEMAT!! Mam teraz przed sobą dwie godziny siedzenia w klinice, więc postaram się jak najwięcej z Waszych wiadomości przynajmniej przeczytać, być może uda mi się niektóre z Waszych konkretnych sytuacji opowiedzieć jutro. Piszcie tutaj też, jeśli miałyście przykre sytuacje w kolejkach w ciąży, czy z malutkimi dziećmi. Z tego co do tej pory wyczytałam, najlepiej zachowuje się personel Rossmana, na przykład. Oni chyba porządnie szkolą swoich pracowników. Ale może ktoś miał inne doświadczenie? Tak czy inaczej, dziękuję Wam za wszystkie wiadomości. Wiem, że nigdy nie pozwolę, żeby kobieta ciężarna albo mama z małym dzieckiem, stały jako ostatnie w długiej kolejce, nawet jeśli same nie będą miały odwagi poprosić o pierwszeństwo.🙌🏻

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)

Więcej na temat Natalia Klimas
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17