kosmetyki do cery problemowe

Nasze hity do pielęgnacji cery problemowej

kosmetyki do cery problemowe

Ze względu na fakt, że problem trądziku nie jest obecnie tylko przypadłością nastolatków, a coraz częściej dotyka osób dorosłych (około 40% populacji). Niestety nie tylko trądzik jest problematyczny. Powstające liczne tzw. podskórne pajączki, zaczerwienienie w okolicach nosa, policzków oraz brody – tym charakteryzuje się cera naczynkowa. Wystarczy zmiana temperatury, odrobina alkoholu czy wizyta w saunie, aby wystąpiły powyższe objawy. Ten problem kosmetyczny można jednak skutecznie ograniczać stosując odpowiednią pielęgnację i zabiegi. Dlatego specjalnie dla tych, które borykają się z tym problemem przygotowałyśmy mini zestawienie kosmetyków, które pomogą uporać się wam z tymi problemami.

Przeczytajcie więcej o najnowszych kosmetykach

Analizując najnowsze wyniki badań nad patofizjologią trądziku oraz wychodząc naprzeciw potrzebom skóry tłustej i trądzikowej Laboratoria dermatologiczne Avène opracowały nowy, jeszcze bardziej skuteczny składnik aktywny linii Cleanance – Laurynian Glicerolu. Skutecznie rozwiązuje problem nadmiernego wydzielania sebum,  który jest bezpośrednią przyczyną powstawania zmian trądzikowych.

Walka z wolnymi rodnikami to dziś jedno z podstawowych zadań pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Zastosowanie skutecznych antyoksydantów jest szczególnie ważne w wypadku cery problemowej - wrażliwej, z trądzikiem różowatym czy naczynkowej, której  prawidłowe funkcjonowanie jest zaburzone i wolne rodniki sieją w niej prawdziwe spustoszenie. Wiele mówi się na temat roli antyoksydantów w segmencie anti-aging, mniej o tym, jak są ważne w codziennej pielęgnacji cer problemowych. Ich mechanizmy obronne są słabsze, a jednocześnie na skutek schorzeń skórnych maleją naturalne zdolności antyutleniające organizmu. Pielęgnacja ochronna bezpiecznymi dermokosmetykami. Na przeciw wychodzą kosmetyki Pharmaceris.

Zobaczcie więcej kosmetyków do skóry problemowej tutaj:

Więcej na temat kosmetyki Dr Irena Eris Avene
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01