nowo copy.jpg

Nasz wybór: ulubione, kosmetyczne nowości marca 2013

nowo copy.jpg

W okresie zimowym włosy często ulegają znacznemu osłabieniu. Niskie temperatury, suche powietrze i mechaniczne uszkodzenia wywołane noszeniem czapek i szalików pozostają nie bez znaczenia dla ich kondycji. Aby poprawić wygląd i wzmocnić strukturę włosów warto sięgnąć po kosmetyk regenerujący. Stąd pomysł na dermokosmetyki BIOVAX dla włosów suchych i zniszczonych.

Więcej kosmetycznych hitów znajdziecie tutaj:

Po włosach przechodzimy do pielęgnacji twarzy. Stres, intensywny tryb życia, brak odpoczynku i snu – to wszystko wpływa na ogólną kondycję i wygląd naszej skóry. W związku z czym mamy coś dla kobiet 25+ 30+ i 40+. Nowe linie kosmetyków prezentują m.in. Dermiiki, Avon, Floslek i Olay. A do tego hit ostatnich lat, czyli jednorazowe maseczki i peelingi. Tym razem polecamy te od Eveline Cosmetics i Beauty Face

A na koniec nowości z Artdeco (tusz do rzęs) i Avon (balsam). W końcu uwodzicielsko pełne i zadbane usta w naturalnym kolorze to najmodniejszy wiosenny trend. Swoje intensywnie pielęgnujące właściwości, balsam do ust Avon zawdzięcza zawartości retinolu, kolagenu i witamin. Taka formuła gwarantuje, że usta będą miękkie, gładkie i nawilżone przez cały dzień.

Zajrzyjcie do naszej galerii:

Więcej na temat kosmetyki Artego Avon Artdeco
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08