Designeria 2012

NASZ PATRONAT: Designeria Trendy Show Warsaw

Designeria 2012

W dniu 15 listopada odbędzie się trzecia już edycja wydarzenia modowego Designeria Trendy Show. W tej edycji będziemy gościć projektantów z całej Polski i z Londynu. Bedzie można obejrzeć najnowsze kolekcje duetu Lit Fashion z Krakowa, Katarzynę Fabiańską z Łodzi, Paulinę Łukasiewicz z Warszawy, Krystynę Leliwę-Kopystyńską z Warszawy i Karolinę Glegułę z Radomia, będziemy mogli zobaczyć kolekcję obuwia wykonaną przez studentów wydziału projektowania obuwia na Politechnice Radomskiej.

Wydarzenie zamkniemy pokazem Beaty Guzińskiej, projektantki która przyjedzie specjalnie z Londynu zaprezentować swoją najnowsza kolekcję przygotowaną specjalnie na pokaz w Warszawie. W trakcie wydarzenia  odbędzie się MINI Life Performance, czyli malowanie na żywo samochodu MINI przez młodych artystów a w trakcie przerwy będziemy wybierać najlepszą pracę. Podczas wieczoru,  będzie można obejrzeć prace fotografa kreacyjnego Mikołaja Krawczunasa, a całe wydarzenie uświetni wirtuoz skrzypiec, kompozytor, Maestro Bogdan Kierejsza, usłyszymy nowoczesne aranżacje światowych przebojów.

Designeria już od ponad roku ściąga około 800 zaproszonych gości, każdy kto jest zainteresowany modą i sztuką może zdobyć Zaproszenie. Najbliższa edycja zapowiada się bardzo ciekawie. Zaproszenia i bilety jeszcze dostępne pod adresem mailowy: designeria@pasip.pl. Facebook.com/Designeria. Serdecznie zapraszamy

15 listopada 2012 Teatr Palladium ul. Złota 7/9 Warszawa. Start o godzinie 20.00!

Więcej na temat Pokaz Mody
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11