Facebook

Siostry przeżyły koszmar, ich dom to ruina! Naprawdę trudne zadanie dla ekipy "Nasz nowy dom"

Facebook

Ekipa programu "Nasz nowy dom" po raz kolejny staje przed naprawdę trudnym wyzwaniem. W tym odcinku Katarzyna Dowbor razem z ekipą remontową pojawi się w Oduchnie. Stary drewniany dom jest w totalnej rozsypce, a mieszkające w nim siostry i ich dzieci, przeżyły w życiu prawdziwy koszmar. Sprawdźcie co wydarzy się w 177 odcinku "Nasz nowy dom"!

Zobacz także: Chorobę wykrył u niej lekarz podczas wywiadu, rok temu Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację, jak się dziś czuje?

Flesz ewydanie

Ekipa programu "Nasz nowy dom" odmieni życie sióstr i ich dzieci

Program "Nasz nowy dom" już od wielu lat odmienia życie ludzi, którzy mieszkają w koszmarnych warunkach. Życiowe tragedie i koleje losu sprawiły, że uczestnicy programu nie mogą sami podjąć się remontu swojego domu. Na szczęście ekipa programu na czele z Katarzyną Dowbor nie raz udowodniła, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Również w tym przypadku udało się wyremontować dom, który był w katastrofalnym stanie! 

We wsi Oduchno, w starym drewnianym domu mieszkają dwie siostry - starsza Małgorzata, wychowująca nastoletniego syna Mateusza oraz młodsza Joannna, której mąż znęcał się nad rodziną. 

Znęcał się nade mną, bił mnie pięściami, kopał mnie - wspomina pani Joanna. 

Z tego też względu pani Małgorzata zaproponowała swojej siostrze i jej dziecku, aby wprowadzili się do jej domu. Jednak to miejsce zdecydowanie nie nadaje się do mieszkania. Dom jest nieocieplony, a dach nieszczelny i pokryty szkodliwym eternitem. W mieszkaniu brakuje też łazienki, toalety i ciepłej wody. Przez to rodzina mysi myć się w misce, w zimnej wodzie. Jedynym źródłem ciepła jest stara koza i piec kaflowy. Okna są nieszczelne, ściany i podłogi dziurawe, a dzieci nie mają nawet miejsca do nauki. W takich warunkach ciężko rozpocząć nowe życie i zapomnieć o wszystkich dramatach. 

Na szczęście ekipa programu "Nasz nowy dom" podjęła to arcytrudne wyzwanie i w zaledwie pięć dni odmieniła nie tylko dom, ale także życie pani Małgorzaty i Pani Joanny oraz ich dzieci. Efekty remontu będzie można zobaczyć już dziś o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

Emocji i wzruszeń dzisiaj na pewno nie zabraknie.

Katarzyna Dowbor razem z ekipą pojawi się we wsi Oduchno, gdzie pomoże pani Małgorzacie i pani Joannie oraz ich dzieciom!

East News

 

Więcej na temat Nasz nowy dom
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11