Facebook
Newsy

Siostry przeżyły koszmar, ich dom to ruina! Naprawdę trudne zadanie dla ekipy "Nasz nowy dom"

W 177 odcinku programu "Nasz nowy dom" ekipa programu będzie musiała zmierzyć się z naprawdę trudnym wyzwaniem. Dom, w którym mieszkają pani Małgorzata, pani Joanna oraz ich dzieci jest katastrofalnym stanie.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" po raz kolejny staje przed naprawdę trudnym wyzwaniem. W tym odcinku Katarzyna Dowbor razem z ekipą remontową pojawi się w Oduchnie. Stary drewniany dom jest w totalnej rozsypce, a mieszkające w nim siostry i ich dzieci, przeżyły w życiu prawdziwy koszmar. Sprawdźcie co wydarzy się w 177 odcinku "Nasz nowy dom"!

Zobacz także: Chorobę wykrył u niej lekarz podczas wywiadu, rok temu Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację, jak się dziś czuje?

Flesz ewydanie

"Ja się na to nie godzę!" Katarzyna Dowbor zdradziła nam kulisy programu "Nasz nowy dom"!

Ekipa programu "Nasz nowy dom" odmieni życie sióstr i ich dzieci

Program "Nasz nowy dom" już od wielu lat odmienia życie ludzi, którzy mieszkają w koszmarnych warunkach. Życiowe tragedie i koleje losu sprawiły, że uczestnicy programu nie mogą sami podjąć się remontu swojego domu. Na szczęście ekipa programu na czele z Katarzyną Dowbor nie raz udowodniła, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Również w tym przypadku udało się wyremontować dom, który był w katastrofalnym stanie! 

We wsi Oduchno, w starym drewnianym domu mieszkają dwie siostry - starsza Małgorzata, wychowująca nastoletniego syna Mateusza oraz młodsza Joannna, której mąż znęcał się nad rodziną. 

Znęcał się nade mną, bił mnie pięściami, kopał mnie - wspomina pani Joanna. 

Z tego też względu pani Małgorzata zaproponowała swojej siostrze i jej dziecku, aby wprowadzili się do jej domu. Jednak to miejsce zdecydowanie nie nadaje się do mieszkania. Dom jest nieocieplony, a dach nieszczelny i pokryty szkodliwym eternitem. W mieszkaniu brakuje też łazienki, toalety i ciepłej wody. Przez to rodzina mysi myć się w misce, w zimnej wodzie. Jedynym źródłem ciepła jest stara koza i piec kaflowy. Okna są nieszczelne, ściany i podłogi dziurawe, a dzieci nie mają nawet miejsca do nauki. W takich warunkach ciężko rozpocząć nowe życie i zapomnieć o wszystkich dramatach. 

Na szczęście ekipa programu "Nasz nowy dom" podjęła to arcytrudne wyzwanie i w zaledwie pięć dni odmieniła nie tylko dom, ale także życie pani Małgorzaty i Pani Joanny oraz ich dzieci. Efekty remontu będzie można zobaczyć już dziś o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

Emocji i wzruszeń dzisiaj na pewno nie zabraknie.

Katarzyna Dowbor razem z ekipą pojawi się we wsi Oduchno, gdzie pomoże pani Małgorzacie i pani Joannie oraz ich dzieciom!

East News

Zobacz także
Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom"

Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom"! Pani Justyna przegrała walkę z chorobą

Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację: "Musiałam usunąć ten organ!"

 

Nasz nowy dom
Newsy
Przed nami wyjątkowy odcinek "Nasz nowy dom"! Ale uwaga - ważna zmiana
Już dziś wieczorem Polsat wyemituje 200. odcinek programu "Nasz nowy dom"!

Już dziś wieczorem Polsat wyemituje 200. odcinek programu "Nasz nowy dom"! W jubileuszej odsłonie hitu Polsatu zobaczymy poruszającą historię pani Katarzyny i jej syna Adama, którzy mieszkają w tragicznych warunkach, bez łazienki i toalety. Na szczęście z pomocą przyjdzie Katarzyna Dowbor  i jej ekipa, która wyremontuje dom bohaterów jubileuszowego odcinka programu "Nasz nowy dom"! Jubileuszowy odcinek "Naszego Nowego Domu" "Nasz nowy dom" już od kilku lat jest jednym z największych hitów Polsatu. Program prowadzi uwielbiana przez widzów Katarzyna Dowbor, która razem ze swoją ekipą projektantów i budowlańców remontuje domy i mieszkania potrzebującym. W każdym odcinku poznajemy nowych bohaterów i ich poruszające historie, a ich domy przechodzą prawdziwą metamorfozę. Do tej pory Polsat wyemitował 199. odcinków "Naszego nowego domu", a już dziś wieczorem (w czwartek 24 września) zobaczymy jubileuszowy 200. odcinek programu! Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa pojadą do wsi Prusy w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Katarzyna i jej syn Adam. Mąż pani Katarzyny zmarł niedawno z powodu nowotworu mózgu osieracając rodzinę. Dwoje naszych bohatrów mieszka w domu złożonym z dwóch pomieszczeń - kuchnii i pokoju. Nie ma łazienki ani toalety. Budynek obity jest papą, która nie izoluje przed zimnem a dach pokryty jest eternitem. W dodatku zdezolowany system ogrzewania pogarsza stan domu z roku na rok. Ekipa „Naszego Nowego Domu” zrobi wszystko, by na uśmiech choć na chwilę zagościł na twarzach rodziny - czytamy na Instagramie. W sieci pojawił się zwiastun jubileuszowego odcinka "Naszego nowego domu". Producenci programu poinformowali przy okazji, że 200. odsłona programu zostanie wyemitowana o innej...

Mat. promocyjne
Newsy
Tak ekipa "Nasz nowy dom" odmieniła mieszkanie pani Ireny... Choć kilka tygodni przed śmiercią mogła się nim nacieszyć 
Pani Irena zmarła kilka tygodni po zakończeniu remontu przez ekipę programu "Nasz nowy dom".

Tragicznie zakończył się wczorajszy odcinek programu "Nasz nowy dom" . Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu, bohaterka odcinka - pani Irena - zmarła. Ekipa programu chociaż na trochę zdążyła uszczęśliwić tą wspaniałą kobietę i jej rodzinę. Zobaczcie jak zmieniło się mieszkanie pani Ireny, jej córki i wnucząt. Remont domu był największym marzeniem całej czwórki.  Zobacz także:  Chorobę wykrył u niej lekarz podczas wywiadu, rok temu Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację, jak się dziś czuje? "Nasz nowy dom": Tak ekipa programu odmieniła mieszkanie pani Ireny Mieszkanie pani Ireny i jej rodziny było kompletnie nieprzystosowane do potrzeb dzieci, a przede wszystkim dla schorowanej kobiety. Jego stan zagrażał bezpieczeństwu całej czwórki. Na szczęście z pomocą przybyła ekipa programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor od razu wiedziała, że nie zostawi tak wspaniałej rodziny w potrzebie. Projekt wnętrza wykonał Maciek Pertkiewicz, a remontu dokonał niezawodny Artur Witkowski i jego pracownicy.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Decyzja mogła być tylko jedna! Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom) Kwi 2, 2020 o 11:31 PDT Stara instalacja elektryczna niedawno się zapaliła, kanalizacja przeciekała i zalewała sufit sąsiadów. Do łazienki nie dało się wjechać wózkiem inwalidzkim. To mieszkanie kompletnie nie spełniało wymogów dla niepełnosprawnej pani Ireny.  Rodzina nie mogła zjeść wspólnie posiłków. Przy malutkim stoliku nie...

Mat. promocyjne
Newsy
Katarzyna Dowbor w poruszających słowach pożegnała zmarłą uczestniczkę "Nasze nowy dom"
Katarzyna Dowbor w poruszających słowach pożegnała zmarłą uczestniczkę "Nasze nowy dom"

Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci nowy wpis, w którym pożegnała panią Irenę, uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Niestety, kobieta której historię poznaliśmy w ostatnim odcinku hitu Polsatu zmarła zaledwie kilka tygodni po zakończeniu remontu. Pani Irena razem z córką i wnukami mieszkała w małym mieszkaniu na warszawskiej Woli. Mieszkanie było w bardzo słym stanie i  nie było przystosowane do potrzeb kobiety, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Dzięki Katarzynie Dowbor i jej mieszkanie zostało wyremontowane i dziś wygląda naprawdę pięknie. Niestety, radość z remontu przerwała tragiczna wiadomość o śmierci pani Ireny.  Katarzyna Dowbor wspomina panią Irenę Jak dowiedzieliśmy się z ostatniego odcinka "Naszego nowego domu" pani Irena była lekarzem i całe życie ciężko pracowała. Kobieta miała poważne problemy ze zdrowiem - nie chodziła, była po dwóch udarach i zawale serca. Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu mieszkania, pani Irena zmarła. Dziś w poruszających słowach Katarzyna Dowbor pożegnała zmarłą uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z Nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy Jej nie zapomnę - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor. Pod wpisem prowadzącej program pojawiły się wzruszające komentarze.  - Bardzo smutne, ale chociaż jeszcze doznała normalności. ❤️ - To bardzo smutna wiadomość😔, chociaż w ostatnich chwilach swojego życia spędziła w godnych warunkach - Przynajmniej dzięki Wam przez krótką chwilę była szczęśliwa....- pisali internauci. Bliskim pani Ireny jeszcze raz składamy kondolencje.  Zobacz...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner