M jak miłość: Artur zabije Izę?
Instagram

Jest następca Artura w "M jak miłość"! Iza i Marcin znów będą walczyli z psychopatą?

M jak miłość: Artur zabije Izę?
Instagram

W nowym sezonie „M jak miłość” Iza i Marcin dramatyczne wydarzenia zostawili za sobą i wydawałoby się, że teraz w ich życiu zagości spokój. Nic z tego! Dopiero zapomnieli o Arturze Skalskim, który chciał zniszczyć ich życie, a teraz pojawi się jego następca. Okaże się nim kolega z pracy Izy. Czym Chodakowska zasłuży sobie na jego uwagę?

Iza i Marcin znów będą walczyli z psychopatą?

Iza niedługo zmieni pracę i będzie pewna, że to nowy początek w jej życiu, który miał być szczęśliwy. Niestety jeden z jej kolegów okaże się powiązany z jedną ze spraw, które prowadził Chodakowski w swojej agencji detektywistycznej. Mężczyzna będzie chciał wykorzystać znajomość z Izą, by zemścić się na Marcinie!

W życiu Izy i Marcina, jak zwykle prawdziwy rollercoaster. I to nie tylko za sprawą dorastających dzieci, ale również nowego kolegi z pracy Izy – powiedziała Adriana Kalska w „Kulisach M jak miłość”.

Iza i Marcin jeszcze niczego nie podejrzewają, ale nowy znajomy Chodakowskiej już przygotowuje zemstę na ich rodzinie. Wydaje się, że kolega Izy już ma wszystko zaplanowane i zamierza skrupulatnie realizować swój plan, niszcząc życie Marcina, a przy tym jego rodziny:

Zniszczyłeś moje życie, teraz ja zniszczę twoje... 

Czy nowy kolega Izy zniszczy jej życie? Uda mu się dokończyć to, co planował Artur?

Zobacz także: "M jak miłość": Córka Marysi Rogowskiej będzie zbuntowaną nastolatką! Zdecydowanie da mamie popalić 

Iza i Marcin o rodzinnej sielance mogą jedynie pomarzyć!

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram

Niedługo w ich życiu pojawi się kolejny mężczyzna, który będzie chciał zagrozić ich rodzinie. Iza znów będzie na celowniku!

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram/ M jak miłość

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51