AKPA

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o groźnym wypadku Ewy Farnej, która już kilka godzin po zdarzeniu sama zapewniała swoich fanów na Facebooku że "nic poważnego się nie stało" (zobacz: Farna miała wypadek! Prowadziła po alkoholu!). Niestety, okazuje się, że równie poważny wypadek przydarzył się narzeczonej Michała Wiśniewskiego. Jak donosi "Rewia" samochód którym podróżowała Dominika Tajner uderzył w stado dzików! Do zdarzenia doszło 15 maja, kiedy ukochana muzyka wracała z konferencji w Katowicach. Tajner trafiła do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali uszkodzenie kręgosłupa i wstrząśnienie mózgu.


- Lekarze zabronili Dominice chodzić. Grozi jej operacja. Planowany przez parę ślub jest zagrożony- zdradza informator tygodnika.


Przypominamy, że to nie pierwszy raz kiedy celebryci spotykają się na drodze z dzikimi zwierzętami. Kilka miesięcy temu podobną sytuację przeżyła Iwona Węgrowska, której auto zostało skasowane przez dzika, który według piosenkarki ważył "z 200 kg' (zobacz: Węgrowska miała wypadek. Zderzyła się z dzikami!).